مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

آنچه درباره کاشت مو در زنان باید بدانید

آنچه درباره کاشت مو در زنان باید بدانید

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

آنچه درباره کاشت مو در زنان باید بدانید

از آنجایی که در جامعه امروزی بانوان دیگر به خانه داری اکتفا نمی کنند و اصرار بر حضور در جامعه دارند لذا ریزش مو می تواند بزرگترین فاجعه برای آن ها محسوب شود و به طور چشمگیری اعتماد به نفس آن ها را کاهش دهد. لذا مواجه با این معضل و یافتن راهی مؤثر در درمان آن می تواند روند زندگی آن ها را به طور کل تغییر دهد. کاشت مو در زنان به روش طبیعی، مدرن ترین درمانیست که بانوان نیز بهره فراوانی از آن می برند و پیوند مو در بین زنان نتایج بسیار موفقی را حاصل کرده است. آنچه درباره کاشت مو در زنان باید بدانید در ادامه برایتان بازگو می شود تا با این روش بیشتر آشنا شوید.

طاسی در زنان

رخ دادن عارضه طاسی در خانم ها در دو دهه زمانی از زندگی آن ها به میزان بیشتری به چشم می خورد. در واقع دهه سوم و دهه پنجم زندگی زنان شایع ترین تایمی است که ریزش مو با شدت بیشتری می تواند ظهور پیدا کند. کاشت مو در این حالت بهترین پاسخ برای درمان قطعی ریزش مو است که می تواند تا پایان عمر خیال آن ها را راحت کند و همیشه از داشتن مو هایی طبیعی و سالم لذت ببرند.

  

کاشت مو در زنان و مردان

تصمیم گیری برای کاشت مو در زنان

پزشک متخصص پوست مو قبل از اینکه هر گونه اقدامی برای کاشت مو در زنان نماید ابتدا به معاینه و انجام فرآیند غربالگری می پردازد. گاهی اوقات آنقدر ریزش مو بر روحیه فرد تاثیر منفی می گذارد که نمی تواند در شرایط یک تصمیم درست بگیرد. لذا پزشک با بررسی موقتی یا دائمی بودن ریزش مو و نیاز فرد، تصمیم نهایی و عاقلانه ای را به وی اعلام خواهد کرد.

ناحیه اهدا کننده مو در زنان (donor) اگر مو های بیشتری داشته باشد کاشت و پیوند مو با تراکم بالاتری انجام می شود. در صورت کمبود مو در این ناحیه، کاشت مو تنها می تواند یک پوشش برای منطقه طاسی بوجود آورد و بعد از آن فرد با هنر آرایش دادن مو ها به یک سمت می تواند میزان کمتری از کم حجم بودن مو هایش را نمایان سازد.

تکنیک های کاشت مو در بانوان

تکنیک هایی که برای کاشت مو در زنان به کار می روند شامل روش های SUT، FIT و FUT می باشند که بسته به مجهز بودن کلینیک تخصصی پوست و مو و روشی که برای کاشت مو به فرد پیشنهاد داده می شود یکی از آن ها برگزیده خواهد شد. در کاشت موی زنان ناحیه اهدا کننده مو از گوش تا گوش و قسمت متراکم پشت سر فرد در نظر گرفته می شود. فولیکول های مو از این قسمت برداشت شده و پس از جداسازی در ناحیه مبتلا به طاسی کاشته می شوند که این مرحله ساعت ها به طول خواهد انجامید.

کاشت موی زنان

زاویه کاشت مو

نکته مهمی که در عمل کاشت مو و پیوند موی طبیعی، از اهمیت خاصی برخوردار است زاویه کاشت مو می باشد که باید حتما با اندک مو های باقی مانده روی سر و یا نواحی دیگر از صورت که در آن کاشت مو صورت می گیرد، همخوانی داشته باشد. بهترین کار اینست که منافذ کاشت مو با ظرافت خاصی انتخاب شود و مو ها را در جهت هایی متفاوت شانه زد تا در نهایت زاویه طبیعی و نرمال آن برای حالت دهی مشخص گردد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم