مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

آیا کاشت ابرو خوب است

کلینیک کاشت ابرو

آیا کاشت ابرو خوب است

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

کاشت ابرو

قبل از بررسی کاشت ابرو خوب است یا نه بهتر در مورد چگونگی روش های کاشت ابرو بیشتر بدانیم، بیش از تحمل، جراحت، بیماری، سن، شرایط خود ایمنی و تتو ممکن است همگی منجر به ابروهای بد شکل شوند که کم‌تر از طبیعی به نظر می‌رسند، یا اینکه یک عمل خود ایمنی را ایجاد کنید، یک پیوند ابرو می‌تواند یک راه‌حل خوب و ماندگار برای مشکلات ابرو، با استفاده از موی خود به عنوان مکمل (یا تغییر) خطر ابرو موجود شما فراهم کند. کاشت ابرو معمولا روشی سرپایی در بی‌هوشی موضعی انجام می‌گیرد و معمولاً فقط چند ساعت طول می‌کشد. در اصل، پزشک شما تارهای مو را از جایی در محل های مورد نظر پیوند میزند، معمولاً از پشت سر شما تارهای مو برداشته می شود و در قسمت ابروها کاشته می شود.

آیا کاشت ابرو خوب است

آیا کاشت ابرو خوب است

آیا یک پیوند ابرو برای من خوب است؟

اگر پیوند ابرو برای شما یک انتخاب خوب باشد، اگر:

ابرو‌های نازک و یا تقریباً نامرئی دارید.

یک پیوند می‌تواند اثرات نازک شدن پیشانی، آسیب و یا بیماری را خنثی کند. متخصصان کاشت مو عقیده دارند که: بسته به نیازهای شما، پیوند ابرو می‌تواند باعث ایجاد تغییر شکل، یا بازسازی خط پیشانی شود. اگر درست انجام شود، ” پیوند مو با ابروی بالا می‌تواند به طرز شگفت انگیزی موفق باشد و هم برای زنان و هم مردان کاملاً طبیعی به نظر برسد.”

شما یک راه‌حل پایدار می‌خواهید.

برای درمان کم پشتی ابروها گزینه‌های کمی وجود دارند که به آرایش دائمی و درمان‌های موضعی نیاز ندارند، اما این درمان‌ها به اصلاح و نگهداری روزمره نیاز دارند. پس اگر به دنبال روش دائمی درمان کم پشتی ابروهای خود هستید کاشت ابرو بهترین گزینه می باشد.

آیا کاشت ابرو خوب است

آیا کاشت ابرو خوب است

برای کاشت ابرو چقدر هزینه کنیم؟

قیمت و هزینه کاشت ابرو به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از موارد تاثیر گذار در هزینه کاشت ابرو تعداد موها و تخصص و مهارت پزشک دخیل است. هزینه های کاشت ابرو بعد از مراجعه به کلینیک مو و بعد از معاینه ابروها توسط متخصص به طور دقیق مشخص می شود. البته شما از هزینه های جانبی کاشت ابرو نیز مطلع خواهید شد.

 

برای کاشت ابرو به چه کسی اعتماد کنیم؟

در حال حاضر خیلی ها از پزشکان مدعی هستند کاشت ابرو را بدون نقص انجام می دهند ولی در عمل خلاف ادعاهایشان ثابت می شود. هر پزشک می‌تواند یک پیوند ابروی طبیعی را انجام دهد، اما این به این معنا نیست که شما باید به هر پزشک اعتماد کنید. یک جراح بی‌تجربه، یا کسی که متخصص نیست، ممکن است شما را با نتایج کم‌تر از حد ایده‌آل مورد نظرتان رها کند. یکی از مهم ترین موارد در هنگام پیوند زدن ابرو‌ها، این است که مسیر موی طبیعی ابرو‌ها را به دقت دنبال کنیم، چرا که تغییرات صافی در زاویه موها وجود دارد.

بسیار مهم است که جراحی توسط یک پزشک با تجربه انجام شود تا به طور مناسب فولیکول را جابه‌جا کند تا آن‌ها به روش طبیعی رشد کنند.” زمانی که در حال تحقیق درباره پزشکان احتمالی هستید، به جراحان تایید شده، مراجعه کنید، درباره صلاحیت و تجربه بقیه پرسنل خود سوال کنید، و مطمئن شوید. بهتر عکس کسانی که قبلا کاشت ابرو را در کلینیک کاشت مو انجام داده اند را مشاهده کنید.

آیا کاشت ابرو خوب است

آیا کاشت ابرو خوب است

 

در طی پیوند ابرو چه اتفاقی می‌افتد؟

یک پیوند ابرو می‌تواند به یکی از دو روش انجام شود. به مقدار زیادی مو نیاز دارد، اما در هر دو مورد، فرآیند برداشت و قرار دادن هر فولیکول می‌تواند وقت گیر باشد. بیشتر بیماران می‌توانند انتظار داشته باشند که در حدود سه‌تا چهار ساعت جراحی آن زمان میبرد.

روش های کاشت ابرو

دو روش رایج برای پیوند مو وجود دارد: کاشت ابرو fut و کاشت ابرو fue . هر دوی آن‌ها معمولاً در جراحی سرپایی با استفاده از بی‌حسی موضعی انجام می‌شوند. در طی fue، جراح شما محل اهدا کننده را اصلاح خواهد کرد تا به فولیکول نزدیک‌تر شود و سپس یک برش کوچک در اطراف کیسه‌های ترشحی مو ایجاد کند تا آن‌ها را برای انتقال به ابرو، بیرون بیاورد. برداشت fue نیازی به بخیه ندارد و بر خلاف fut شما را با زخم ترک نخواهد کرد.

در طی fut، جراح شما نواری از بافت را از پشت سر شما بر میدارد و سپس در محل اهدا کننده را پیوند میزند. او سپس از یک تکنیک کالبد شکافی میکروسکوپی استفاده می‌کند تا بافت دهنده را به واحدهای فولیکول تقسیم کند که حاوی چهار تار مو و فولیکول است.

بعد از نهایی کردن اندازه پیوند، جراحی شما بریدگی‌های کوچکی با چاقوی جراحی و یا سوزن تزریق می‌کند و به دقت کیسه‌های ترشحی مو را پیوند می‌دهد تا پر شود و ابروها را تغییر دهد. این بریدگی‌ها همچنین باید در جهت درست قرار داده شوند تا مطمئن شوند که موهای برآورده شده روی پیشانی صاف می‌شود و در جهتی که برای موهای ابروی بالا می‌رود.

آیا کاشت ابرو خوب است

آیا کاشت ابرو خوب است

دوره درمانی بعد از کاشت ابرو

در دوران نقاهت بعد از کاشت ابرو صرف‌نظر از روش کاشت ابرو در حدود دو روز استراحت کنید. به گفته جراحان، پوست شما چند روز بعد از جراحی نرم خواهد بود، پس جراحی شما ممکن است داروهای ضد التهاب و یا داروهای مسکن را تجویز کند. رعایت نکات  و مراقبت ها بعد از کاشت ابرو باعث می شود روند بهبودی شما چند برابر شود.

نتیجه کاشت ابرو

خیلی از متقاضیان کاشت ابرو انتظار دارند بعد از کاشت ابرو شاهد رشد ابروهای طبیعی باشند ولی باید گفت پیوند ابرو و  رشد ابرو فرآیند زمانبری است. اکثر افرادی که کاشت ابرو انجام می دهند بعد از گذشت حدودا سه ماه می توانند شاهد رشد ابروها باشند. با توجه به نظر پزشکان نتیجه نهایی کاشت ابرو بعد از ۶ ماه مشخص می شود.

آسیب و خطرات کاشت ابرو

خطرات یا اثرات جانبی بالقوه یک پیوند ابرو چه هستند؟

به طور کلی، پیوند ابرو کم‌ترین اثرات جانبی را دارد، اما ممکن است خطر عفونت، زخم، و یا بی‌حسی وجود داشته باشد – هر چند این عوارض نادر هستند. اگر کاشت ابرو توسط یک جراح با تجربه انجام شود می توان انتظار داشت که عوارض و خطری شما را تهدید نخواهد کرد.

اگر آلوپسی را داشته باشم، می‌توانم یک پیوند ابرو داشته باشم؟

انواع مختلفی از آلوپسی آره آتا وجود دارد که یک بیماری خود ایمنی رایج است که منجر به درجات مختلفی از ریزش مو می‌شود. نوع of که شما می‌توانید مشخص کنید که آیا پیوند مو موفقیت‌آمیز خواهد بود یا نه. برخی از پزشکان معتقدند که این کاشت ابرو می تواند، طاسی و ریزش مو را درمان کند ولی نظر قطعی برای درمان موفقیت آمیز بعد از مراجعه شخص به کلینیک مو و معاینات متخصص مو می باشد.

روش های جایگزین کاشت ابرو

باید در نظر داشته باشم که کدام یک از درمان‌های مشابه را باید در نظر گرفت؟

میکروبیلدینگ ابرو نوعی خال‌کوبی است که موهای بسیار نازک و طبیعی را بر روی پیشانی شما می‌کشد. این می‌تواند انتخاب خوبی باشد، به خصوص برای آن‌هایی که آلوپسی دارند. خالکوبی ابرو می‌تواند طولانی باشد، اما خطوط ریز رنگی در طول زمان ممکن است محو شوند و به کمی نگهداری نیز نیاز دارند.

لاتیس یک درمان موضعی است که رشد موی شما را تحریک می‌کند. در حال حاضر لاتیس برای مژه‌ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد البته آزمایشاتی برای ابروها نیز انجام شده است.  اما برخی دکترها می‌گویند که آن می‌تواند بطور ایمن برای ابرو‌ها به کار رود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم