مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

ابرو

ابرو زیبا

ابرو

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

امروزه کاشت ابرو به یکی از پر استفاده ترین و محبوبترین خدمات قابل ارائه در کلینیک های زیبایی کاشت مو و کاشت ابرو تبدیل شده است.

ابروهایی که پر پشت هستند، ظاهر زیبایی داشته و تاثیر بالای در زیبایی چهره افراد را بازی میکنند. به همین نسبت وجود ابروهای نازک، کم پشت و یا خالی مسبب جلب توجه ناخواسته اطرافیان و همچنین کاهش اعتماد به نفس در فرد شده و از نظر روان شناسی نیز میتواند مسبب بروز کمبودهای متعدد و بعضا جبران ناپذیر روحی و عاطفی به خصوص در خانم ها شود.

در کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی نگین ایران نوین بسته به نیازهای مراجعین از روش های مختلفی جهت کاشت مو و ابرو استفاده شده و نهایت تلاش جهت کوتاه شدن جلسات مورد نیاز و هزینه ها جهت همکاری هر چه بیشتر با مراجعین صورت خواهد پذیرفت.

ترمیم ابرو یکی از راهکارهای کاملا مؤثر برای جایگزینی کلی ابرو و یا اصلاح بخش‌های کوچک و متعدد از موهای از بین رفته است که ممکن است به علت برداشتن بیش از حد موی ابرو توسط آرایشگر و شخص، اثرات یاقیمانده ناشی از زخم‌ها و حوادث مختلف نظیر حوادث رانندگی، سوختگی، بریدگی؛ و یا وجود مسائل و نارسایی های ژنتیکی از زمان تولد در افراد مشاهده می‌شود. برای ترمیم ابرو و ناهنجاری های آن از تکنیک‌های مشابه کاشت موی طبیعی و موی ابرو استفاده می‌شود که معمولا طی معاینات اولیه و انجام تشخیص های اولیه، در زمان عمل مقدار کمی از موهای بالای ناحیه گوش و یا ناحیه پشتی گردن که موهای آن از استحکام بالایی برخوردار می باشند در ناحیه ابرو کاشته می‌شود.

کلیه معاینات به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای توسط پزشکان متخصص پوست و موی کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی نگین ایران نوین انجام شده و طی ساعاتی انجام خواهد شد.

البته هر چند دوره بهبود پس از انجام کاشت موی ابرو بطور قابل توجه ای کوتاه و سریع است، برای دستیابی به بهترین نتایج لازم است از خدمات یک پزشک با تجربه در این رابطه استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم