مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

ارزانترین روش کاشت مو چیست؟

ارزانترین روش کاشت مو چیست؟

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

کاشت مو عملی بسیار دقیق و حساس می باشد و افرادی که تصمیم به انجام این کار را دارند  به دلیل ریزش موهای خود  این تصمیم را خواهند گرفت و مسائل مالی و هزینه های انجام کاشت برای آنها بسیار حائز اهمیت می باشد و سئوالات مربوط به هزینه انجام کاشت جز اولین سئوالاتی می باشد که آنها پس از مراجعه به کلینیک ها مطرح می نمایند، در زمینه کاشت مو به دلیل استفاده از  روش های مختلف در کاشت مو هر روشی هزینه مربوط به خود را دارا می باشد.

تعیین هزینه کاشت مو

در کشور ما تعیین هزینه کاشت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد و قانون واحد و مشخصی در مورد انجام کاشت مو وجود ندارد و قیمت کاشت مو در هر فردی توسط کلینیک کاشت مو محاسبه می گردد که به فاکتورهای مختلفی بستگی خواهد داشت و مبنای درست و دقیق و واحدی به عنوان قانون هزینه کاشت مو در کشور ما وجود ندارد.

ارزانترین روش کاشت مو


ارزانترین روش کاشت مو

در کاشت مو هزینه کلی کاشت به روش کاشت، تعداد فولیکول های موهای کاشته شده ، دستمزد متخصص و تعرفه کلینیک ها بستگی دارد و اگر کاشت مو با روش های قدیمی و جراحی مانند fit و fut صورت بگیرد هزینه کاشت به مراتب از روش های نوین کاشت مو با دستگاه های مدرن مانند روش های sut و fue  کمتر و ارزان تر خواهد بود و به همان نسبت درصد موفقیت حاصل از کاشت مو برای بیمار کمتر می باشد و عوارض کاشت مو نیز بیشتر خواهد بود بنابراین هر فردی که قصد کاشت مو را دارد به جای دنبال کردن روش های ارزان باید به دنبال کاشت مو با بهترین کیفیت و استفاده از روش های نوین باشد تا کاشت موی وی با صرف هزینه بیشتر نتایج بهتری را برای وی به دنبال داشته باشد.

مبنای تعیین هزینه ها در کلینیک های کاشت مو

در کلینیک های تخصصی کاشت مو کاشت مو در هر فردی با توجه به فاکتورهای مختلفی چون تعداد گرافت های پیوند زده شده برای بیمار، روش کاشت و تعداد تار موهای پیوندی محاسبه می گردد و چون قانون مشخصی بر کار این نوع کلینیک ها نظارت ندارد هر کلینیک با توجه به شهر و منطقه ای که در آنجا واقع شده است تعرفه متفاوتی را از بیماران اخذ می نماید .

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم