مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

افزایش ماندگاری و طول عمر عمل ترمیم مو

افزایش ماندگاری و طول عمر عمل ترمیم مو

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

افزایش ماندگاری و طول عمر عمل ترمیم مو

بسیاری از افرادی که عمل ترمیم مو را انجام می دهند با این سوال مواجه می شوند که با انجام چه راهکار هایی می توانند سبب افزایش ماندگاری و طول عمر عمل ترمیم مو شوند؟ ترمیم مو باید هر چند وقت یکبار انجام شود تا فرد بتوانند مدت زمان بیشتری از داشتن مو هایی زیبا و درخشان بهره مند باشد.

ترمیم مو مختص افرادیست که برای کاشت مو فاکتور های مورد نیاز را ندارند و سعی می کنند تا با ترمیم مو بتوانند جذابیت از دست رفته چهره خود را به حالت اولیه بازگردانند. درست است که در عمل ترمیم مو از مو های طبیعی استفاده می شود اما باید این نکته را مد نظر قرار داد که هیچگاه این مو ها در زیر پوست سر فرد کاشته نمی شوند و در واقع به یک منبع رشد و تغذیه ای وصل نیستند. در نتیجه این امری کاملا طبیعیست که فرد طی گذشت زمان متوجه از دست رفتن شادابی و طراوت مو های خود شود.

عمل ترمیم مو

شرایط مراقبت از مو پس از ترمیم مو و عوامل ماندگاری ترمیم مو

در اکثر اوقات شاهد این موضوع هستیم که بیشتر مراجعه کنندگان ترمیم انتظار دارند با توجه به هزینه ای که پرداخت می کنند دوام و ماندگاری این عمل بسیار طولانی باشد. در حقیقت هزینه هیچ ربطی به طول عمر عمل ترمیم مو ندارد بلکه تنها عامل اثرگذار شرایطی است که فرد پس از آن برای مراقبت از مو هایش بوجود می آورد. این شرایط تا حدی به نوع چسب به کارگرفته شده در عمل ترمیم مو بستگی دارد. این چسب ها که بر پایه مواد گیاهی ساخته می شوند حساسیتی در پوست سر ایجاد نمی کنند و دارای موادی هستند که از هر لحاظ با پوست سازگارند.

مراقبت از موها بعد از عمل ترمیم مو

به طور نرمال مراقبت از مو ها هر چقدر بیشتر و با حساسیت بالاتری انجام گیرد مسلما دوام ترمیم مو نیز روند صعودی خواهد داشت. میزان متوسط دوام ترمیم مو بین ۲ الی ۳ سال تخمین زده می شود. اگر شما عمل ترمیم مو را در یک کلینیک تخصصی پوست و مو که دارای تجهیزات روز می باشد انجام دهید و از روش هایی استاندارد و متد هایی جدید برای ترمیم مو استفاده شود نتایج بسیار بهتری را مشاهده خواهید کرد. در نهایت بهترین حالت طول عمر عمل ترمیم مو در اشخاصی که تمام اصول را رعایت می کنند ۵ سال خواهد بود.

ماندگاری عمل ترمیم مو

مراکز ترمیم مو رعایت نکات مهم و قابل توجه را به مراجعه کنندگان پیوند مو گوشزد می کنند و تمام آموزش های مورد نیاز را در اختیارشان قرار می دهند تا این فرصت را در اختیار داشته باشند که با رعایت آن ها سبب افزایش طول عمر و ماندگاری عمل ترمیم مو شوند. با مطالعه مطالب مفیدی که توسط بروشور ها به بیماران داده می شود آن ها می توانند این نکات را برای همیشه به خاطر بسپارند و از داشتن مو هایی سالم و جذاب رضایت بالایی داشته باشند.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم