مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

معرفی انواع جراحی زیبایی صورت در ایران

جراحی زیبایی صورت

معرفی انواع جراحی زیبایی صورت در ایران

امروزه داشتن پوست و صورتی زیبا از اهمیت بسیار زیادی برای افراد به خصوص زنان برخوردار است از همین رو برای رسیدن به خواسته خود روش های زیادی را امتحان می کنند. اما چیزی که اهمیت دارد این است که شما از انواع جراحی زیبایی صورت اطلاع داشته باشید تا بتوانید با بهره گیری از روش های مختلف و درست به خواسته خود برسید. در این مقاله در نظر داریم تا انواع جراحی زیبایی صورت را برای شما معرفی کنیم و آگاهی شما را نسبت به آنها افزایش دهیم.

انواع جراحی زیبایی صورت

انواع جراحی زیبایی صورت

متناسب ‌سازی چانه
ت موضعی باعث بروز این مسئله شده است. در گذشته جراحان برای برطرف کردن ای مشکل تراش هایی را در سطح ماهیچه انجام می دادند اما امروزه تنها با کمک تزریق بوتاکس میتوان سایز عضله را کاهش داد. در واقع بوتاکس باعث می شود تا عضلات آن ناحیه تحلیل روند و در عرض یک ماه چانه بیمار لاغر شود. اما متاسفانه تاثیر بوتاکس تا ۶ ماه بیشتر باقی نمی‌ ماند و پس از آن باید مجددا تزریق تکرار شود.

شکم زیر تیغ جراحی
سوالی که برای بسیاری از افراد مطرح می شود این است که آیا می توانند ناف خود را که به بیرون زده دوباره به داخل بفرستند؟ باید بدانید که اکثر ناف هایی که به بیرون زده می شود فتق نافی گفته می شود و جراحان برای برطرف کردن این مسئله باید از روش هایی نظیر آمبلیکوپلاستی استفاده کنند. در واقع می توان گفت که این روش تنها راه برای از بین بردن فتق نافی می باشد. پزشک برای انجام این عمل باید شکاف کوچکی بالای ناف ایجاد کند که باعث تورفتگی و زیبایی ناف می ‌شود. این روش، جای زخمی دائمی را که خیلی هم معلوم نیست از خود به جای می ‌گذارد.

کشیدن پوست اطراف دهان
وقتی سن بالا می رود، پوست اطراف دهان شل می شود در نتیجه برای اینکه این مشکل برطرف شود باید پوست آن ناحیه کشیده شود. در واقع کشیدن پوست، موثرترین راه برای از بین بردن این چروک‌هاست و دیگر هیچ‌کسی مجبور نیست برای همیشه این خطوط را بر چهره داشته و اخمو به نظر برسد.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم