مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

انواع کاشت ابرو آقایان

کاشت ابرو مردان

انواع کاشت ابرو آقایان

توجه به زیبایی چیزی است که در همه ی انسان ها تا حدی وجود دارد به همین علت نمی توان آن را به به صورت کامل به خانم ها نسبت داد. البته درست است که خانم ها تا حدی بیشتر از آقایان به زیبایی خود اهمیت می دهند اما این به معنای این نیست که زیبایی برای آقایان مهم نباشد به همین دلیل در سالهای اخیر شاهد آن بوده ایم که آقایان درصد زیادی از عمل های زیبایی را به خود اختصاص داده اند که این نشان دهنده ی توجه قابل توجه آقایان به زیبایی خود بوده است. توجه به زیبایی ابرو باعث می شود تا زیبایی چهره تا حد زیادی افزایش پیدا کند به همین دلیل باید توجه کافی را به آن داشت. بسیاری از آقایان به دلایل مختلف مانند ضربه های فیزیکی به ابرو و یا … دچار ریزش ابرو می شوند و زیبایی شان کاهش پیدا می کند اما خوشبختانه با روش های مختلف کاشت ابرو آقایان می توان به نتیجه ی دلخواهی دست پیدا کرد.

کاشت ابرو آقایان

کاشت ابرو آقایان برای چه افرادی مناسب است؟

کاشت ابرو آقایان برای تمام افرادی که به علت های مختلف دچار ریزش مو های ابرو و یا کم پشتی آن مناسب می باشد و در اکثر موارد میتواند نتایج قابل قبولی را به دنبال داشته باشد.افرادی که به دلیل شکستگی ابرو دچار ریزش ابرو شده اند و یا از دوران کودکی ابروهای نازک و کو پشتی داشته اند می تواند بدون کوچکترین مشکل از کاشت ابرو آقایان استفاده کنند.

 

کاشت ابرو آقایان چه روش هایی دارد؟

کاشت ابرو آقایان روش های مختلف دارد که هر کدام از آن ها با نظر متخصصان می تواند بسیار موثر باشد از میان روش های موجود میتوان به fue و sut  اشاره کرد. این روش ها از جدیدترین تکنیک هایی هستند که برای کاشت ابرو آقایان مورد استفاده قرار می گیرد و عوارض احتمالی بسیاری کمی را دارند.در این روش ها به علت این که از جارحی استفاده نمی شود شاهد درد و خونریزی نخواهیم بود و علاوه براین جای اسکارها و بخیه به وجود نخواهد آمد.

البته در گذشته بیشتر از روش هایی مانند fit و fut استفاده می شده است اما به علت اینکه این روش ها دارای عواض قابل توجهی بوده اند در همان ابتدا منسوخ شده اند و برای کاشت ابرو از آن ها استفاده نمی شود. در این روش ها به علت این که از جراحی استفاده می شده است در اکثر موارد مشکلاتی مانند خونریزی، درد، عفونت و دوران نقاهت طولانی به وجود می آمده است که در روش های جدید به هیچ وجه وجود نخواهد داشت.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم