مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

اکستنشن مو با لیزر امکان پذیر است؟

اکستنشن مو سر

اکستنشن مو با لیزر امکان پذیر است؟

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

کاربردهای لیزر در عمل های زیبایی بسیار مورد توجه قرار دارد، زیرا نیازی به برش و جراحی نداشته و فرد نیز دچار خونریزی نشده و بخیه کردن نیز در این روش وجود ندارد ، در همین راستا در این مقاله ، اکستنشن مو با لیزر مورد بررسی قرار گرفته شده است .

اکستنشن مو 

در روش اکستنشن مو ، با اضافه کردن موهایی مصنوعی و یا طبیعی به ریشه ی موهای اصلی فرد ، امکان پرپشت کردن ، بلند کردن ، مش و یا های لایت کردن موها برای زنان و مردان در سنین مختلف امکان پذیر خواهد بود .

استفاده از موهای طبیعی و واقعی نسبت به موهای مصنوعی نتایج زیباتر و با کیفیت تری ایجاد خواهد کرد اما قیمت آنها بسیار گران تر است .

 

اکستنشن مو با لیزر

روش اتصال اکستنشن مو

به منظور اتصال موهای اضافه به موهای اصلی می توان از سه روش زیر استفاده کرد که این روش ها عبارتند از :

 • روش اتصال سرد : در این روش ، از چسب کراتینی بی رنگی جهت اتصال موهای مصنوعی به ریشه ی موهای اصلی استفاده می گردد که استفاده از حلقه های فلزی که مو را به ریشه ی موهای اصلی وصل می کند نیز ، روشی دیگر از نوع اتصال سرد می باشد .
 • روش اتصال گرم : در این روش ، چسب کراتینی موهای اضافه به کمک پنس گرم شده ای ، به ریشه ی موهای اصلی متصل می گردو .
 • روش اتصال با کلیپس : در این روش ، از کلیپسی که موهای اضافه بر روی آن متصل شده اند ، استفاده می گردد ، زدن و برداشتن موهای اضافه به این روش بسیار راحت می باشد و فرد می تواند به راحتی خود این کار را نیز انجام دهد .

اکستنشن مو با لیزر

اکستنشن مو با لیزر در واقع همان روش اکستنشن گرم می باشد که از چسب مخصوص کراتینی و دستگاه لیزر برای ایجاد حرارت و چسباندن موهای اضافه به موهای اصلی استفاده می شود .

دستگاه لیزر مورد استفاده در روش اکستنشن ، قابلیت تنظیم درجه حرارت دارد و سبب آسیب به موهای فرد نخواهد شد در حالی که دستگاه های قدیمی اکستنشن مو ، به دلیل ایجاد حرارت یکنواخت و بسیار زیاد ، آسیب زیادی به  موهای طبیعی فرد وارد می کردند.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

  درباره ما

  عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

  callmegif
  فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم