مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

اقدامات کلینیک ایران نوین در برابر ویروس کرونا (۱۹ COVID)

ویروس کرونا در کلینیک نگین ایران نوین

اقدامات کلینیک ایران نوین در برابر ویروس کرونا (۱۹ COVID)

کلینیک نگین ایران نوین همواره برای زیبایی و حفظ سلامتی مشتریان خود کوشا بوده و هست و امیدواریم با رعایت کردن نکات و بهداشت فردی این ویروس را هرچه سریعتر ریشه کن نماییم .

با توجه به تکثیر ویروس کرونا (COVID19) در ایران و تهران همو طنان گرامی با رعایت نکایت بهداشتی فردی میتوانند از تکثیر این ویروس جلوگیری نمایند.

ایران نوین در برابر کرونا

ایران نوین در برابر کرونا

اقدامات کلینیک کاشت مو نگین برای حفظ سلامتی مشتریان

همچنین کلینیک نگین ایران نوین با استفاده از مواد ضد عفونی کننده و دستگاه های ضد عفونی کننده (ویروس زدا) ، دستگاه های تب سنج برای مشتریان ، خدمه و پرسنل کلینیک و استفاده از دستکش ، ماسک و لباس ها مخصوص روزانه توانسته از انتشار این ویروس به درون مجموعه جلوگیری نماید و همچنان توانسته عمل های جراحی زیبایی ، جوانسازی پوست ، کاشت مو و کاشت ابرو زیبایی خود را با حفظ رعایت نکات ایمنی و بهداشتی انجام دهد.

خدمات کلینیک نگین ایران نوین به مشتریان

به محض ورود مشتریان به کلینیک پکیج هایی تحت عنوان پکیج های سلامتی به مشتریان اهدا میشود تا در زمان حضور در کلینیک از آن ها برای حفظ سلامتی خود استفاده نمایند.

همچنین از دیگر اقدامات کلینیک نگین ایران نوین در برابر ویروس کرونا برای مشتریان ویژه خود سرویس رایگان رفت و برگشت از درب منزل تا کلینیک ارسال مینماید تا مشتریان محترم آسوده تر و با خیال راحت تر بتوانند به کلینیک مراجعه نمایند و عمل های زیبایی خود را انجام دهند.

 

در این راستا توجه شما عزیزان را به سخنان آقای پویا امینی سفیر کلینیک ایران نوین جلب میکنیم که در این خصوص توضیحاتی درباره اقدامات و تمهیدات مجموعه برای جلوگیری و شیوع این ویروس میدهند.

 

همچنین در این ویدیو نظر شما مشتریان محترم را جلب میکنیم به تماشای این ویدئو درباره نحوه ضد عفونی ، سم ضدایی و ویروس کشی در کلینیک ایران نوین با استفاده از بهترین مواد ضد عفونی کننده و همچنین بروزترین دستگاههای سمپاش.

با امید و آرزوی سلامتی برای هموطنان و همچنین مشتریان کلینیک نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم