مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

بادی جت شکم چیست؟

بادی جت شکم چیست

بادی جت شکم چیست؟

امروزه بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای افزایش زیبایی خود و دست یابی به اندامی زیبا از روش های جراحی استفاده کنند چون استفاده از روش های جراحی باعث میشود فرد در کمترین زمان ممکن شاهد افزایش زیبایی خود باشد. بادی جت شکم از روش هایی است که در حال حاضر بسیاری از افراد برای دست یابی به اندامی زیبا از آن میکنند. این روش در صورتی که نزد متخصصان با تجربه انجام شود نتایج فوق العاده ای به دنبال خواهد داشت و همه ی افرادی که دچار چاقی جزئی شده اند میتوانند از آن استفاده کنند.

 

بادی جت شکم

بادی جت شکم برای چه افرادی مناسب است؟

بادی جت شکم از روش های پیکرتراشی است که در حال حاضر بسیاری از افراد برای دستیابی به اندامی مناسب از آن استفاده میکنند. این روش بیشتر برای افرادی مناسب است که فقط در قسمت شکم دچار چاقی شده اند چون چاقی شدید را نمیتوان با استفاده از این روش درمان نمود. افرادی که قصد دارند از این روش استفاده کنند حتما باید از سلامت عمومی کافی برخوردار باشند.

باید توجه داشته باشید که در برخی موارد برای کوچک کردن شکم باید به جای استفاده از روش بادی جت از روش های جراحی استفاده کرد چون با استفاده از این روش نمیتوان افتادگی و چاقی شدید شکم را برطرف نمود.

 

بادی جت شکم چگونه انجام میشود؟

دستگاه بادی جت یکی از جدیدترین دستگاه هایی است که در حال حاضر برای دستیابی به لاغری موضعی از آن استفاده میشود. در دستگاه های بادی جت برای خارج کردن چربی ها از آب استفاده میشود به همین دلیل استفاده از این روش عوارض کمتری نسبت به سایر روش ها خواهد داشت.

بادی جت شکم به هیچ وجه نیاز به بیهوشی نخواهد داشت و میتوان در یک جلسه ی چند ساعته به نتایج قابل توجهی دست پیدا کرد. به دلیل مزایای فوق العاده ای که این روش دارد در حال حاضر بسیاری از متخصصان زیبایی برای پیکرتراشی از این روش استفاده میکنند.

 

مزایای بادی جت شکم چیست؟

بادی جت شکم مزایای بسیار زیادی نسبت به سایر روش های پیکرتراشی دارد . یکی از مهمترین مزیت استفاده از این روش این است که به وسیله ی این روش میتوان در مدت زمانی بسیار کوتاه به تخلیه چربی پرداخت و چربی هایی که استخراج میشوند قابل استفاده برای تزریق به سایر نقاط بدن خواهند بود و علاوه بر این دوران نقاهت آن بسیار کم خواهد بود و ظاهری طبیعی برای فرد به وجود می آید.

منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم