مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

تفاوت بادی جت و لیپوماتیک

بادی جت و لیپوماتیک

تفاوت بادی جت و لیپوماتیک

تفاوت بادی جت و لیپوماتیک

فن آوری بادی جت محصول کشور آلمان بوده که این فن آوری نیز برای تخلیه و خارج نموده بافت های چربی مورد استفاده قرار می گیرد. در سیستم بادی جت به منظور لاغری فرد از عنصر آب برای خارج شدن چربی ها استفاده می شود این راهکار تقریبا همانند روش لیپوساکشن است اما با یک تفاوت اساسی که آن هم پیشرفته بودن علم بادی جت و جدید بودن روش درمانی آن است.

روش لاغری با بادی

روش لاغری با بادی جت یکی از روش های درمانی سبک از نوع جراحی های سرپایی می باشد که در اکثر موارد برای این راهکار نیازی به اعمال بی هوشی عمومی نیست و می توان تحت بی حسی موضعی به راحتی مراحل بادی جت را انجام داد. در سیستم بادی جت ، آب با فشار مشخصی در نواحی چربی وارد شده و با فشار معجزه گر خود، چربی ها را همانند سنگ رودخانه شسته و با خود می برد فشار آب که با دستگاه مختص عمل بادی جت وارد بدن می شود و پس از شکست و تخریپ پیوند های چربی به وسیله دستگاه ساکشن از بدن خارج می شود.

روش لاغری با لیپوماتیک

روش لیپوماتیک همانند بادی جت یکی از روش های لاغری است که امروزه جای روش لیپولیز را تا حد زیادی گرفته است و طبق آمار به دست آمده از طرفداران زیادی برخوردار شده است قبل از مشخص شدن مزایای لیپومایتک اکثر افراد از لیپولیز استفاده می کردند و اقدام به تخلیه چربی های اضافه می نمودند ولی پس از ابداع شیوه لیپوماتیک و خاصیت استثنایی آن مبنی بر استفاده مجدد از چربی های تخلیه شده در بدنِ فرد به مرور روش درمانی لیپولیز برای لاغری کمتر از استقبال گسترده برخوردار شد. در اصل می توان طی روش لیپوماتیک چربی ها را از پهلو یا شکم به باسن و سینه انتقال داد.

لاغری با لیپوماتیک مناسب چه کسانی است؟

لازم به ذکر است که روش لاغری لیپوماتیک برای کسانی ایده ال است که می خواهند از شر چاقی های موضعی رها شوند عمل لیپوماتیک بافت های اضافی چربی در نقاط عمیق را لیز نموده و سپس جراح می تواند با کمک لوله های مخصوص دستگاه لیپوماتیک ، آن چربی ها را ساکشن نماید.

پزشک متخصص لیپوماتیک

برای انجام این کار حتما از یک پزشک متخصص بهره بگیرید چرا که موفقیت عمل لیپوماتیک وابستگی بالایی به مهارت فرد جراح و تخصص وی دارد تا عوارض احتمالی عمل لیپوماتیک محدود شده و به صفر برسد. دقت در انتخاب جراح و پزشک مناسب و حرفه ای علاوه بر پیشرفت درمان ، زیبایی بیش از پیش اندام شما را تضمین می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم