مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

با روش های ترمیم مو بانوان آشنا شوید

با روش های ترمیم مو بانوان آشنا شوید

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

با روش های ترمیم مو بانوان آشنا شوید

شاید شما هم روزانه با افراد زیادی در اطراف خود برخورد داشته باشید و هیچوقت متوجه مو های ترمیم شده آن ها نشوید. در واقع امروزه در کلینیک های تخصصی پوست و مو شاهد این هستیم که روش های ترمیم مو بانوان بسیار طبیعی انجام می شوند و پس از اتمام کار، تشخیص این امر توسط دیگران بسیار سخت است. طبیعی جلوه نمودن مو های ترمیم شده روی سر، علاوه بر زیبا بودن مو ها حس اعتماد به نفس قابل توجهی را در فرد بوجود می آورد. بانوانی که حساسیت بیشتری در طبیعی نشان داده شدن عمل های زیبایی خود دارند، در صدد هستند تا روش هایی را برای ترمیم مو هایشان انتخاب کنند که کسی با دیدن چهره آن ها متوجه انجام این عمل نشود.

در حال حاضر ترمیم موی بانوان یک تکنیک رایج دارد که به HRT معروف می باشد. مزایای فوق العاده این روش موجب می شود تا اغلب کاندیدای ترمیم مو این روش را برای داشتن مو هایی زیبا برگزینند. این متد که با دو شیوه قابل اجراست  با مو های طبیعی انجام می شود.

ترمیم مو بانوان

روش اول روش های ترمیم مو بانوان : ترمیم موی گیاهی

در این شیوه مو ها بر روی پوست سر توسط کراتین های گیاهی فیکس می شوند. تمام مواد مورد استفاده در این روش دارای تاییدیه از وزارت بهداشت است و تمامی مراکز تخصصی ترمیم مو آن را مصرف می کنند. این روش ترمیم، هیچگونه عارضه یا حساسیت پوستی را روی سر ایجاد نخواهد کرد. ساخته شدن این مواد با بکارگیری جدیدترین مواد اولیه در کنار علم روز پزشکی موجب می شود تا کیفیتی قابل اطمینان از آن در معرض استفاده پزشکان و بیماران قرار گیرد.

روش دوم روش های ترمیم مو بانوان :  اجرای تکنیک HRT در ترمیم مو

ابتدا پزشک متخصص پوست و مو، مو های فرد را با در دسترس داشتن دستگاه های پیشرفته و دیجیتال اسکن می کند. با انجام این روش پزشک متوجه قدرت ریشه مو ها و نوع الگوی ریزش مو در فرد خواهد شد. سپس مو های طبیعی که با نمونه برداری های مختلف برای ترمیم در نظر گرفته شده است بصورت کاملا طبیعی در بین مو های اصلی او فیکس می شود.

ترمیم مو در بانوان

با طی کردن این روند بانوان دیگر نیاز مند استفاده از اکستنشن مو و یا کلاه گیس و روش های موقتی دیگر نخواهند بود. آن ها تنها باید مراقبت های لازم از مو های ترمیمی خود را به خوبی انجام دهند تا بتوانند مدت زمان بیشتری از زیبایی آن ها بهره مند شوند. طرفداران ترمیم مو در جهان رضایت بسیار زیادی از این موضوع دارند که تکنیک HRT یک خط رویش کاملا طبیعی و نرمال را برای فرد ظاهر خواهد نمود.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم