مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

بهترین خوراکی و تغذیه رشد ابرو چیست

رشد ابروها

بهترین خوراکی و تغذیه رشد ابرو چیست

با توجه به این که ابروها نقش زیادی در زیبایی انسان دارند قطعا توجه به ظاهر آن ها باعث میشود تا سلامت روحی و روانی فرد افزایش پیدا کند. خوشبختانه برای افزایش زیبایی ابرو راه های بسیار ساده ای وجود دارد به همین دلیل در صورتی که ابروهایتان دچار کم پشتی شده نباید نگران افزایش رشد آن باشید. استفاده از تغذیه و خوراکی های مفید یکی از بهترین راه ها برای افزایش رشد ابرو هاست به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم تا به بهترین خوراکی و تغذیه رشد ابرو بپردازیم پس با ما همراه باشید.

 

تغذیه رشد ابرو

اهمیت خوراکی و تغذیه رشد ابرو

قطعا در مواردی که ابرو ها دچار ریزش شدید میشوند باید به پزشک پوست و مو مراجعه نمود تا متخصصان بتوانند با بررسی علت ریزش روشی مناسبی برای درمان آن به کار گیرند. اما باید به این نکته هم توجه داشته باشید که برای رفع کم پشتی خفیف ابرو لازم نیست همیشه به پزشک مراجعه کرد چون در بسیاری از موارد کمی توجه به رژیم غذایی هم نتایج فوق العاده ای به دنبال خواه داشت.

در صورتی که به تغذیه رشد ابرو بیشتر اهمیت دهید میتوانید این اطمینان را داشته باشید که ابروهایتان در مدت زمانی بسیار کوتاه زیبا تر خواهد شد. برای رشد ابرو لازم نیست حتما یک گروه خاص غذایی استفاده کنید بلکه باید به این نکته توجه داشته باشید که ویتامین های مختلف در آن ها وجود داشته باشد و حتی الامکان مصرف غذاهای مضر مانند فست فود ها و … را به حداقل ممکن برسانید.

 

بهترین تغذیه رشد ابرو

همانطور که اشاره کردیم تغذیه رشد ابرو تغذیه ای خواهد بود که در آن غذاهای متنوع و ویتامین های مختلف وجود داشته باشد به همین دلیل نباید به هیچ وجه روی یک گروه غذایی خاص متمرکز شد. در غذاهایی که استفاده میکنید باید حتما ویتامین های گروه B،  ویتامین های C،A و C به مقدار کافی وجود داشته باشد چون هر کدام تاثیر قابلی توجه در رشد موها دارند.

غذاهایی مانند ماهی، جگر، مرغ، تخم مرغ، بادام زمینی و موز از غذاهایی هستند که تاثیر زیادی در رشد موهای سر و ابروها خواهند داشت.

 

قرص های ویتامین برای رشد ابرو

مصرف قرص ها به جای اهمیت دادن به خوراکی ها و تغذیه رشد ابرو به هیچ وجه توصیه نمیشود به همین دلیل بهتر است از مصرف آنها خودداری کنید. باید به این نکته توجه داشته باشید که مصرف داروها و قرص ها باید حتما با مشورت پزشک انجام شود در غیر اینصورت میتواند مشکلات زیادی به دنبال داشته باشد.

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم