مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

بهترین درمان ریزش موی ارثی

ریزش موی ارثی

بهترین درمان ریزش موی ارثی

ریزش مو ی ارثی یکی از شایع ترین مشکلاتی است که افراد به علت آن دچار کچلی و طاسی میشوند به همین دلیل درمان آن اهمیت زیادی دارد و نباید به راحتی از کنار آن گذشت. برای این که به رفع ریزش موی ارثی بپردازید باید قبل از هر چیز از علت آن اطمینان حاصل کنید چون ممکن است به علل دیگری دچار ریزش مو شده باشید و از روش های نامناسب برای درمان ریزش موی خود استفاده کنید. برای درمان ریزش موی ارثی بهترین روشی که در حال حاضر وجود دارد کاشت مو است. روش های دیگر معمولا دائمی نیستد و فرد باید برای رفع ریزش مو به صورت مداوم از روش هایی که وجود دارد استفاده کند. مثلا استفاده از داروهایی مانند ماینوکسیدیل و فیناستراید باعث میشود تا ریزش مو تا حد زیادی درمان شود اما بعد از این که مصرف ان ها را کنار بگذارید در سریعترین زمان ممکن شاهد بازگشت ریزش مو خواهید بود.

درمان ریزش موی ارثی

درمان ریزش موی ارثی با داروهای گیاهی

بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که درمان ریزش موی ارثی به هیچ وجه با داروهای گیاهی امکان پذیر نیست و بهتر است به جای استفاده از این روش به متخصصان زیبایی مراجعه کنید تا به بهترین نتایجی که امکان دارد دست پیدا کنید. متاسفانه بسیاری از افراد به علت استفاده از روش های بی تاثیر درمان ریزش موی خود را مدت ها به تاخیر می اندازند و همین باعث میشود تا درمان ریزش موهایشان با مشکل روبرو شود.

درمان ریزش موی ارثی با پیوند مو

در میان روش هایی که وجود دارد پیوند موی طبیعی بهترین درمان ریزش موی ارثی است که میتوانید از آن استفاده کنید. معمولا اکثر افرادی که از این روش استفاده میکنند شاهد رفع کچلی و طاسی خود خواهند بود و میتوانید از این موضوع اطمینان داشته باشید. البته متخصصان قبل از این که از این روش استفاده کنید شرایطتتان را به صورت دقیق مورد بررسی قرار خواهند داد و در صورتی که روشی مناسب برای درمان ریزش موهایتان نباشد روش های دیگر را پیشنهاد خواهند نمود.

درمان ریزش موی ارثی با پی آر پی

پی آر پی معمولا در میان بسیاری از افراد روشی ناشناخته است و کمتر کسی وجود دارد که با این روش آشنایی داشته باشد اما بهتر است بدانید پی آر پی یکی از بهترین روش های برای درمان ریزش موی ارثی است که میتوانید از آن بهره بگیرید. در این روش متخصصان ماده ی پی ار پی را به نواحی کچل و طاس سر تزریق میکنند و هیچ جراحی در آن وجود نخواهد داشت به همین دلیل عوارض خاصی برایتان به وجود نخواهد آمد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم