مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

بهترین روش اکستنشن مو چیست؟

اکستنشن مو

بهترین روش اکستنشن مو چیست؟

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]

اکستنشن مو از جمله عمل های زیبایی است که به دلیل هزینه ی مناسب ، امکان آنجام آن طی یک جلسه ، عدم نیاز به جراحی ، خونریزی و بخیه کردن مورد توجه زنان و مردان بسیاری جهت رسیدن به تراکم و بلندی موها ، قرار دارد  ، در همین راستا در این مقاله ، ضمن معرفی روش اکستنشن مو ، بهترین روش اکستنشن مو مورد بررسی قرار گرفته شده است.

اکستنشن مو

در یک عمل اکستنشن مو ، جهت بالا بردن تراکم و حجم موها و همچنین بلند کردن قد موها و یا مش و های لایت کردن مو ، می توان از چسباندن موهای مصنوعی و یا طبیعی غیرقابل رشد مابین موهای طبیعی فرد استفاده کرد.

 

روش اکستنشن مو

چگونگی انجام روش اکستنشن مو

به منظور انجام عمل اکستنشن مو که در افراد مختلف ممکن است طی چند ساعت ( تا ۵ ساعت ) به طول انجامد ، به سه روش زیر می توان موهای ترمیمی را به موهای طبیعی فرد اضافه کرد :

 • اکستنشن مسرد : در اکستنشن سرد ، از چسب کراتینی مخصوصی جهت اضافه کردن موهای مصنوعی به ریشه ی موها استفاده می شود این چسب بی رنگ ، قابل رویت نخواهد بود .

روش دیگر اکستنشن سرد که برای موهای ضخیم مناسب است ، به کمک حلقه های فلزی که می توان با استفاده از آنها، مو را به ریشه ی موها متصل کرد ، انجام می شود .

 • اکستنشن گرم : در این نوع اتصال ، پنس گرم شده ای استفاده می شود تا به کمک آن کراتین موی اضافه گرم شده و به موهای طبیعی فرد بچسبد .
 • اکستنشن به کمک کلیپس : در روش کلیپسی ، موهای اضافه شده به گیره یا کلیپسی متصل هستند ، لذا کلیپس به راحتی قابلیت اتصال و جدا شدن به موهای طبیعی فرد را دارد .

بهترین روش اکستنشن مو

از میان روش های اکستنشن مو ، روش اکستنشن سرد که از موهای طبیعی در آن استفاده شده باشد به دلیل کمترین آسیب وارده به موهای اصلی بهترین روش خواهد بود و می توان به مدت طولانی ترین از مزایای اکستنشن مو بهره مند شد ، با این حال بهتر است از اکستنشن پی در پی و به مدت بیش از ۳ ماه خودداری گردد ، مخصوصا در افراد مبتلا به نازکی و کم پشتی موها ، زیرا ممکن است موها دچار تنش و ریزش شوند.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

  درباره ما

  عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

  callmegif
  فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم