مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

بهترین روش ترمیم مو در کودکان؟

ترمیم مو کودکان

بهترین روش ترمیم مو در کودکان؟

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

ریزش مو عارضه ای می باشد که به سن و جنسیت خاصی محدود نمی باشد و ممکن است کودکان نیز مانند بزرگسالان به دلایل شایعی که بزرگسالان دچار این مشکل می شوند به ریزش موی شدید و خفیف دچار شوند و این وضعیت به دلیل تاثیر بدی که در روحیه آنها خواهد داشت باعث بروز مشکلات روحی در کودکان می گردد.

علت ریزش مو در کودکان

کودکان در سنین مختلف به دلایلی مانند عفونت قارچی، ژنتیک، ضربه روحی ، بیماری و شیمی درمانی دچار ریزش مو می شوند که در این زمان به دلیل عدم انجام کاشت مو باید از روش دیگری جهت جبران ریزش موها استفاده شود زیرا کودکان به دلیل حساس بودن پس از ریزش مو دچار مشکلات شدیدی روحی می گردند و از حضور در جمع همسالان امتناع خواهند کرد.

ترمیم مو در کودکان

ترمیم مو در کودکان

پس از ریزش موی کودکان به دلایل مختلف و به دلیل اینکه کاشت مو نیاز به مراقبت زیاد دارد و طبق نظر متخصصین نباید قبل از سن ۲۳ سالگی انجام بگیرد کاشت مو در کودکان امکانپذیر نخواهد بود بنابراین تنها روش رفع ریزش مو در کودکان ترمیم مو به روش hrt می باشد که در این روش به جای کاشت مو در سر موی همجنس و همرنگ موی کودک بر روی شبکه ای نامرئی شبیه پوست سر کاشته می شود و به وسیله چسب کراتین بر روی پوست سر کودک فیکس می گردد و پس از آن کودک به دلیل عدم استفاده از جراحی و عدم خونریزی و بخیه به دوره نقاهت نیاز نخواهد داشت.

مزایای ترمیم مو در کودکان

  • ایجاد حس اعتماد به نفس در کودکان پس از ترمیم مو
  • عدم استفاده از بانک موی کودک در پشت سر
  • ترمیم مو در یک جلسه و بدون انجام جراحی انجام می گیرد.
  • هزینه انجام این روش نسبت به روش کاشت مو بسیار  کم تر خواهد بود.
  • ترمیم مو هیچ گونه محدودیت سنی ندارد
  • پس از ترمیم مو موهای کاشته شده قابلیت فر کردن، اتو و سشوار کشیدن دارند اما قابل کوتاهی نخواهند بود.
  • پس از ترمیم مو کودک می تواند به راحتی از استخر استفاده نماید
  • ترمیم مو با استفاده از موی باکیفیت و لایه های استاندارد هیچ عوارضی را برای کودک ایجاد نمی نماید زیرا به دلیل مشبک بودن مانع از تعرق پوست سر خواهند شد.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم