مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

بهترین روش ترمیم مژه ریخته شده چیست

ترمیم مژه

بهترین روش ترمیم مژه ریخته شده چیست

قطعا ریزش مژه ها در بسیاری از مواقع به اندازه ی ریزش موهای سر ناراحت کننده خواهد بود چون مژه ها هم تاثیر زیادی در زیبایی انسان دارند به طوری که حتی کم پشت شدن آنها هم باعث کاهش شدید زیبایی میشود به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به معرفی بهترین روش ترمیم مژه ریخته شده بپردازیم تا بتوانید با استفاده از آن به افزایش زیبایی تان بپردازید. باید به این نکته توجه داشته باشید که افزایش زیبایی تاثیر زیادی در سلامت روحی و روانی انسان دارد به همین دلیل باید به آن اهمیت دهید.

 

ترمیم مژه ریخته شده

بهترین روش ترمیم مژه ریخته شده

ریزش مژه ها علل گوناگونی دارد به همین دلیل بهتر است قبل از اینکه به استفاده از روش خاصی فکر کنید به متخصصان زیبایی مراجعه نمایید تا با بررسی علت ریزش مژه ها، بهترین روش درمانی معرفی شود. اما به طور کلی در حال حاضر از میان روش های ترمیم مژه ریخته شده میتوان گفت روش کاشت مژه یکی از بهترین، سریعترین و ایمن ترین روش هایی است که میتوان از آن استفاده کرد.

استفاده از روش کاشت مژه باعث میشود تا در طی یک جلسه شاهد رشد مژه های خود باشید. افرادی که از روش های کاشت مژه استفاده میکنند شاهد ظاهری کاملا طبیعی خواهند بود و میتوانند از دائمی بودن این روش اطمینان داشته باشند. بهتر است بدانید در این روش متخصصان به انتقال فولیکول های طبیعی از پشت سر به مژه ها میپردازند به همین دلیل عارضه ای به وجود نخواهد آمد.

 

مراحل ترمیم مژه ریخته شده با کاشت مژه

برای ترمیم این مشکل با استفاده از روش های کاشت مژه ابتدا بهترین فولیکول ها برای انتقال انتخاب میشوند. بعد از اینکه متخصصان به انتخاب بهترین فولیکول ها پرداختند با استفاده از روش های مختلفی که در حال حاضر وجود دارد آن ها را به صورت یکی در میان در لابه لای مژه ها پیوند میزنند. این کار با استفاده از بی حسی موضعی انجام میشود و بیمار دردی را احساس نخواهد کرد.

 

عوارض ترمیم مژه ریخته شده با کاشت مژه

ترمیم مژه ریخته شده با روش های کاشت مژه کاملا ایمن است و مشکلی ایجاد نخواهد کرد اما باید حتما به مراقبت های بعد از آن توجه کافی داشت در غیر اینصورت احتمال عفونت، التهاب، تورم، سوزش، خارش و مشکلات دیگر وجود خواهد داشت. البته برای اینکه بیمار دچار این عوارض نشود باید حتما به مراکز مجاز مراجعه کند.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم