مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

بهترین روش خانگی از بین بردن لک صورت چیست

روش از بین بردن لک صورت

بهترین روش خانگی از بین بردن لک صورت چیست

افرادی که دچار لک های پوستی میشوند معمولا مشکلات زیادی را تجربه میکنند و ممکن است حتی دچار مشکلات روحی شوند چون به وجود آمدن لک های پوستی در نقاط مختلف به خصوص صورت باعث میشود تا زیبایی فرد تا حد زیادی کاهش پیدا کند. البته جای نگرانی نیست چون در این مطلب تصمیم گرفته ایم به معرفی روش خانگی از بین بردن لک صورت بپردازیم تا با استفاده از آن ها بتوانید در کمترین زمان ممکن به افزایش زیبایی خود بپردازید پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

 

روش خانگی از بین بردن لک صورت

بهترین روش خانگی از بین بردن لک صورت

برای رفع لک های صورت روش های زیادی در کلینیک های زیبایی وجود دارد که با توجه به اهدافی که دارید میتوانید یکی از آنها را انتخاب کنید. اما در صورتی که توانایی مراجعه به کلینیک های زیبایی را ندارید پیشنهاد میکنیم روش های خانگی را امتحان کنید چون استفاده از این روش ها نه تنها عارضه ای به دنبال نخواهد داشت بلکه میتوان به نتایج قابل توجهی دست پیدا کرد.

در صورتی که به دنبال بهترین روش خانگی از بین بردن لک صورت بهتر است از آلوئه ورا استفاده کنید. آلوئه ورا نه تنها باعث از بین رفتن لک های پوستی میشود بلکه استفاده از آن باعث افزایش شفافیت پوست و رفع آسیب های مختلف میشود به همین دلیل پیشنهاد میکنیم هر چند وقت یکبار از ماسک آلوئه ورا استفاده کنید تا شاهد نتایج فوق العاده ی آن باشید.

 

از بین بردن لکهای صورت ماسک سیب زمینی

ماسک سیب زمینی هم تقریبا بهترین روش خانگی از بین بردن لک صورت است. برای استفاده از سیب زمینی میتوانید برش های نازک از آن را بر روی لک های پوستی قرار دهید یا به تهیه ی آب آن بپردازید. آب سیب زمینی را میتوانید با عسل ترکیب کنید و به مدت ۲۰ دقیقه روی صورتتان قرار دهید تا بعد از چند وقت شاهد از بین رفتن لک های پوستی باشید.

 

از بین بردن لکهای صورت ماسک عسل و تخم مرغ

اگر به دنبال روش خانگی از بین بردن لک صورت باید حتما ماسک عسل و تخم مرغ را امتحان کنید چون استفاده از آن در اکثر موارد لک های پوستی را از بین خواهد برد و باعث از بین رفتن مشکلات پوستی دیگر میشود. برای تهیه ی ماسک عسل و تخم مرغ باید ۲ قاشق عسل را با مقداری مساوی تخم مرغ ترکیب کنید و اجازه دهید به مدت یک ربع روی پوستتان باقی بماند و سپس صورتتان را بشوئید.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم