مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

بهترین روش خانگی ترمیم ابرو چیست

ترمیم ابرو

بهترین روش خانگی ترمیم ابرو چیست

در صورتی که برای افزایش زیبایی ابروهایتان از لوازم آرایشی استفاده میکنید باید به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از این روش در بلند مدت ممکن است باعث کاهش قابل توجهی حجم ابروها شود به همین دلیل بهتر است حتما در کنار آن از روش خانگی ترمیم ابرو که در این مطلب معرفی میکنیم هم استفاده نمایید. چون استفاده از این روش ها میتواند نتایج فوق العاده ای به دنبال داشته باشد و حتی باعث افزایش زیبایی ابروهایتان شود.

روش خانگی ترمیم ابرو

بهترین روش خانگی ترمیم ابرو

برای ترمیم ابرو ها میتوان از روش های خانگی هم استفاده کرد چون در بسیاری از مواقع استفاده از این روش ها باعث میشود تا  فرد به نتایج دلخواه خود دست پیدا کند اما باید به این نکته هم توجه داشت که استفاده از روش های خانگی در برخی از موارد ممکن است چندان هم نتیجه بخش نباشد چون ابروهایی که سال ها دچار ریزش شده اند را نمیتوان با روش های خانگی ترمیم کرد.

اما به طور کلی ابروهایی که دچار نازکی شده اند را میتوان به راحتی با استفاده از روش های خانگی ترمیم کرد. بهترین روش خانگی ترمیم ابرو روشی است که استفاده از آن ساده و در عین حال اثر بخش باشد به همین دلیل اگر قرار باشد بهترین روش را انتخاب کنیم قطعا ماساژ ابرو با روغن های گیاهی مفید مانند روغن زیتون، روغن نارگیل، روغن سیاه دانه و روغن جوجوبا خواهد بود.

 

ماساژ ابرو با روغن های گیاهی

همانطور که اشاره کردیم ماساژ ابرو با روغن های گیاهی بهترین روش خانگی ترمیم ابرو خواهد بود به همین دلیل پیشنهاد میکنیم حتما در طول هفته چند بار از آن استفاده کنید. ماساژ ابرو حتی به تنهایی هم باعث میشود تا خونرسانی در ابرو افزایش پیدا کند و موها بهتر رشد کنند. علاوه بر این ماساژ ابرو به افزایش ضخامت ابروها و زیبایی آن هم کمک خواهد کرد.

البته باید تا جایی که امکان دارد به آرامی ابرو ها را ماساژ دهید چون وارد کردن فشار بیش از حد ممکن است باعث ریزش ابروها و مشکلات دیگر برای آن شود.

 

ترمیم ابرو با سفیده ی تخم مرغ

اگر به دنبال بهترین روش خانگی ترمیم ابرو هستید بهتر است حتما تخم مرغ را امتحان کنید. تخم مرغ به علت ویتامین های مختلف و پروتئینی که دارد باعث میشود تا در کوتاه ترین زمان ممکن شاهد افزایش رشد ابرو ها باشید. این کار در صورتی که به طور منظم انجام شود میتواند نتایج فوق العاده ای را به دنبال داشته باشد به همین دلیل بهتر است هفته ای ۲ الی ۴ بار از آن استفاده کنید.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم