مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

بهترین روش خانگی جلوگیری از ریزش ابرو چیست

روش جلوگیری از ریزش ابرو

بهترین روش خانگی جلوگیری از ریزش ابرو چیست

ریزش ابرو مشکلی است که تاثیر قابل توجهی بر روی زیبایی خواهد داشت به همین دلیل باید حتما با استفاده از روش های مختلفی که وجود دارد از آن جلوگیری به عمل آورد. خوشبختانه استفاده از روش های خانگی هم تاثیر قابل توجهی بر رشد ابروها خواهند داشت به همین دلیل همه ی افراد میتوانند بدون این که دچار عارضه ی خاصی شوند به نتیجه ی مناسب دست پیدا کنند. در ادامه تصمیم گرفته ایم تا به معرفی بهترین روش خانگی جلوگیری از ریزش ابرو بپردازیم پس با ما همراه باشید.

 

روش خانگی جلوگیری از ریزش ابرو

بهترین روش خانگی جلوگیری از ریزش ابرو

در صورتی که تراکم ابروهایتان کاهش پیدا کرده باشد قطعا به این موضوع پی برده اید که ابروها نقش زیادی در زیبایی انسان دارند و در حالتی که دچار ریزش شدید شوند قطعا مشکلات زیادی به وجود خواهد آمد به همین دلیل باید با استفاده از روش های موثر به تقویت آن ها پرداخت. روش های خانگی به علت که کم هزینه اند و عارضه ی خاصی نخواهند بود قطعا یکی از بهترین گزینه ها خواهند بود.

بهترین روش خانگی جلوگیری از ریزش ابرو استفاده از روغن های گیاهی است. چون استفاده از این روغن ها باعث میشود تا علاوه بر افزایش رشد ابرو شاهد افزایش زیبایی آن هم باشید. روغن های گیاهی به سرعت جذب مو میشوند به همین دلیل میتوان به سرعت شاهد نتایج فوق العاده ی آن بود. از میان روغن های گیاهی مختلف روغن کرچک، زیتون و نارگیل یکی از بهترین ها خواهند بود.

 

جلوگیری از ریزش ابروها با آب پیاز

روش خانگی جلوگیری از ریزش ابرو بسیار متنوع اند اما به طور کلی میتوان گفت که آب پیاز یکی از بهترین گزینه هاست چون پیاز باعث میشود تا خون رسانی در قسمت ابروها افزایش پیدا کند و ضخامت و رشد آن افزایش یابد. باید توجه داشته باشید که استفاده از پیاز در صورتی نتیجه بخش خواهد بود که حتما هفته ای ۳ بار از آن استفاده کنید در غیر اینصورت نباید انتظار خاصی داشته باشید.

 

جلوگیری از ریزش ابروها با روغن اسطوخودوس

از میان روش خانگی جلوگیری از ریزش ابرو قطعا استفاده از روغن اسطوخودوس هم بسیار مناسب خواهد بود چون این روغن گیاهی سرشار از آنتی اکسیدان های مختلف است به همین دلیل تاثیر زیادی در رشد ابرو ها خواهد داشت. روغن اسطوخودوس را میتوانید به یک پنبه به ابروهایتان  بمالید تا شاهد نتایج فوق العاده ی آن باشید.

این روش هم نتایج بلند مدت خواهد داشت به همین دلیل افرادی که دچار ریزش شدید ابرو شده اند بهتر است به جای استفاده از این روش به متخصصان زیبایی مراجعه کنند.

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم