مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

بهترین روش درمان جوش صورت جوانان چیست

جوش صورت جوانان

بهترین روش درمان جوش صورت جوانان چیست

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

جوش و آکنه مشکلی است که نه تنها باعث کاهش زیبایی میشود بلکه آسیب های پوستی بلند مدتی به دنبال خواهد داشت به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال روش هایی هستند که بتوانند با استفاده از آن به رفع این مشکل بپردازند. متاسفانه بسیاری از افراد در سنین جوانی دچار جوش و آکنه های شدید میشوند که همین باعث میشود زیبایی پوستشان به صورت عمری کاهش پیدا کند به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته  ایم به درمان جوش صورت جوانان بپردازیم پس با ما همراه باشید.

 

درمان جوش صورت جوانان

بهترین روش برای درمان جوش صورت جوانان

جوش صورت در جوانان همیشه به یک علت نخواهد بود به همین دلیل پیشنهاد میشود برای درمان جوش های شدید حتما به متخصصان پوست مراجعه کرد، این کار باعث میشود علت جوش ها دقیقا مشخص شود و متخصصان بتوانند با استفاده از آن از بهترین روش استفاده کنند. البته برای درمان جوش صورت جوانان میتوان از روش های خانگی هم استفاده کرد و برای جوش های سطحی نتیجه بخش خواهد بود.

درمان جوش صورت جوانان با استفاده از روش های خانگی چندان هزینه بر نخواهد بود و علاوه بر این عارضه ای به دنبال نخواهد داشت به همین دلیل همه ی افراد میتوانند از آن استفاده کنند. از میان روش های خانگی استفاده از داروهای گیاهی مناسبی که باعث تنظیم ph صورت میشود به شدت توصیه میگردد چون با استفاده از آن میتوان سلامت پوست را تا حد زیادی افزایش داد.

 

درمان جوش صورت با سیر

خواص فوق العاده ی سیر برای درمان بیماری های مختلف بر هیچکس پوشیده نیست. همانطور که میدانید سیر خاصیت ضد عفونی کنندگی فوق العاده ای دارد به همین دلیل برای درمان جوش صورت جوانان یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود. برای استفاده از سیر کافی است آن را له کنید تا به شکل خمیری شکل درآید و آن را روی جوش ها قرار دهید.

 

درمان جوش صورت با سرکه سیب

برای درمان جوش صورت جوانان سرکه ی سیب یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود چون این داروی گیاهی فوق العاده به تنظیم ph طبیعی پوست صورت کمک میکند و همین باعث میشود رشد میکروب ها و عواملی که باعث ایجاد جوش میشوند متوقف شود. سرکه ی سیب باعث روشن شدن پوست هم میشود به همین دلیل بهتر است هر چند وقت یکبار از آن استفاده کنید.

برای استفاده از سرکه سیب قبل از هر چیز صورتتان را به خوبی بشویید و بعد با استفاده از یک پنبه آن را به صورتتان بمالید و اجازه دهید چند دقیقه باقی بماند تا خشک شود.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم