مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

بهترین روش های جلوگیری از جوش کمر چیست

جوش کمر

بهترین روش های جلوگیری از جوش کمر چیست

جوش و آکنه از مشکلاتی است که بسیاری از افراد در طول زندگی خود حداقل یکبار آن را تجربه خواهند کرد اما میتوان با استفاده از روش هایی که وجود دارد به جلوگیری از آن پرداخت. استفاده از این روش ها مخصوصا در زمان هایی مهم خواهد بود که فرد مستعد جوش و آکنه باشد و به صورت مداوم در قسمت های مختلف بدن مشاهده نماید. به دلیل اینکه جوش بیشتر در کمر به وجود می آید در ادامه تصمیم گرفته ایم تا به روش هایی موثر برای جلوگیری از جوش کمر بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

جلوگیری از جوش کمر

جلوگیری از جوش کمر با تغذیه ی سالم

برای درمان جوش در قسمت های مختلف بدن روش های زیادی وجود دارد که در بسیاری از مواقع هم نتیجه بخش خواهند بود اما باید به این نکته توجه داشته باشید که درمان جوش ها هر چقدر هم که سریع اتفاق بیفتد بازهم احتمال برجای ماندن جای آن ها وجود خواهد داشت به همین دلیل باید با استفاده از تغذیه ی سالم تا جایی که امکان دارد از به وجود آمدن آن جلوگیری کرد.

برای جلوگیری از جوش کمر بهتر است از همین امروز مصرف غذاهای سرخ کردنی، قند و شکر، فست فود ها، نوشیدنی های گاز دار، نمک، غذاهای ادویه دار و … را به حداقل ممکن برسانید و علاوه بر این سعی کنید تا جایی که اماکن دارد از غذاهای طبیعی استفاده کنید. جایگزین کردن روغن های غیر اشباع مانند روغن زیتون و روغن کنجد به جای روغن های اشباع یکی از مهمترین کارهایی است که باید انجام دهید.

 

نوشیدن آب کافی برای جلوگیری از جوش کمر

نوشیدن آب کافی هم یکی از کارهای مهم برای جلوگیری از جوش کمر است به همین دلیل باید به آن توجه داشته باشید. برای این که نوشیدن به اندازه ی آب را فراموش نکنید بهتر است در کنار خود یک بطری آب قرار دهید تا به صورت مرتب به نوشیدن آن بپردازید. البته نوشیدن بیش از حد آب هم توصیه نمیشود چون این کار باعث دفع املاح و مواد معدنی ضروری برای بدن خواهد شد.

 

جلوگیری از جوش کمر با جوش شیرین

برای جلوگیری از جوش کمر میتوانید از جوش شیرین استفاده کنید چون جوش شیرین باعث باز شدن منافذ پوست میشود و به دنبال آن احتمال به وجود آمدن جوش به حداقل ممکن میرسد. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که جوش شیرین برای پوست های حساس ممکن است مشکلاتی را به وجود آورد به همین دلیل باید با احتیاط از آن استفاده کنید.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم