مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

بهترین روش های خانگی رشد ابرو چیست

روش خانگی رشد ابرو

بهترین روش های خانگی رشد ابرو چیست

متاسفانه بسیاری از افراد تصور میکنند برای افزایش زیبایی خود باید همیشه هزینه ی زیادی صرف کنند همین باعث میشود تا دائما به مراکز زیبایی مراجعه کنند و به امتحان روش های مختلف بپردازند. این در حالی است که در بسیاری از مواقع میتوان با استفاده از روش های خانگی و ایجاد تغییرات جزئی در چهره تا حد زیادی به افزایش زیبایی پرداخت. استفاده از روش های خانگی رشد ابرو یکی از بهترین کارهایی است که میتوان برای افزایش سریع زیبای انجام داد به همین دلیل در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

روش های خانگی رشد ابرو

روش های خانگی رشد ابرو

ابرو ها تاثیر زیادی در زیبایی چهره و چشم ها دارند به همین دلیل نباید به هیچ وجه نسبت به آن بی توجه باشید. خوشبختانه استفاده از داروهای گیاهی در اکثر موارد برای رشد ابرو نتیجه بخش خواهد بود و اکثر افراد از نتایجی که بدست می آید رضایت خواهند داشت. روش های خانگی بیشتر برای افراد مناسب خواهد بود که به تازگی ابروهایشان کم پشت شده است.

استفاده از این روش ها نه تنها عارضه ای به دنبال نخواهد داشت بلکه باعث افزایش زیبایی ابرو ها هم خواهد شد. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که کچلی ابرو را نمیتوان با روش های خانگی از بین برد. در صورتی که قسمتی از ابروهایتان به علت بیماری های مختلف یا شکستگی ابرو و … دچار ریزش شده است بهتر است بجای استفاده از روش های خانگی رشد ابرو به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید.

 

رشد ابرو با روغن کرچک

در میان روش های خانگی رشد ابرو بهتر است قبل از هر چیز استفاده از روغن کرچک را امتحان کنید. چون این روغن مفید دارای مقادیر زیادی ار پروتئین ها، آمینو اسید های چرب و آنتی اکسیدان هاست به همین دلیل استفاده از آن باعث افزایش رشد ابروها خواهد شد.

برای استفاده از روغن کرچک بهتر است قبل از خواب ابروهایتان را با آن ماساژ دهید و تا صبح اجازه دهید باقی بماند چون این کار باعث میشود مواد مورد نیاز فولیکول ها به خوبی جذب شود.

 

آب پیاز برای رشد ابرو

برای رشد ابرو میتوانید آب پیاز را هم امتحان کنید. آب پیاز باعث میشود تا فولیکول ها تحریک شوند به همین دلیل رشد ابرو ها تا حد زیادی افزایش خواهد یافت. برای تقویت ابرو با پیاز میتوانید ابروهایتان را به آن آغشته کنید و بعد از ده دقیقه با آب سرد آن را بشوئید. این کار در صورتی که به صورت منظم انجام شود قطعا از بسیاری از روش های خانگی رشد ابرو موثر تر خواهد بود.

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم