مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

بهترین روش های لاغری شکم و پهلو

لاغری شکم و پهلو

بهترین روش های لاغری شکم و پهلو

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

به دلیل تغذیه ی نامناسب و عدم تحرک کافی نسل امروزی ، افراد زیادی به چاقی موضعی در شکم و پهلو دچار هستند و از آنجا که رژیم گرفتن و ورزش کردن روشی طاقت فرسا و زمانبر می باشد و چربی های موضعی به دلیل انباشت در طول چند سال در برابر ورزش و رژیم غذایی مقاوم هستند ، لذا استفاده از روش های لاغری شکم و پهلو جهت لاغری موضعی بسیار موثر هستند .

روش های لاغری شکم و پهلو

در رابطه با بهترین روش های لاغری شکم و پهلو می توان عنوان نمود که در کلینیک های زیبایی از روش هایی نظیر ؛ لیپوساکشن ، لیپوماتیک ، لیپولیز ، کرایولیپولیز و … استفاده می شود که هر کدام مکانیسم و دستگاه های خاص خود را دارد.

روش های لاغری شکم و پهلو


بهترین روش های لاغری شکم و پهلو

انتخاب بهترین روش های لاغری شکم و پهلو برای هر فردی با توجه به وضعیت فیزیکی و سطح انتظارات فرد از نتایج لاغری موضعی صورت می پذیرد و نمی توان عنوان نمود که کدام روش بهترین روش لاغری شکم و پهلو برای فرد خواهد بود .

عوارض روش های لاغری شکم و پهلو

تخصص ، مهارت و تجربه ی پزشک معالج و همچنین استفاده از دستگاه ها و متدهای پیشرفته در دستیابی به موفقیت از روش لاغری موضعی بسیار تاثیرگذار می باشد که در این صورت عوارض ناشی از به کارگیری روش های لاغری شکم و پهلو بسیار موثر خواهد بود.

تعداد جلسات درمانی برای روش های لاغری شکم و پهلو

پس از انتخاب روش مناسب برای هر فرد جهت لاغری موضعی ، با توجه به میزان چربی های انباشته شده ، وسعت و تعداد نواحی مورد درمان و همچنین واکنش بدن به روش انتخابی ،  تعداد جلسات درمانی برای لاغری شکم و پهلو تعیین خواهد شد .

ماندگاری روش های لاغری شکم و پهلو

پس از کاهش سایز در فرد از طریق روش های لاغری شکم و پهلو ، چنانچه فرد فعالیت و تحرک بیشتری را در برنامه ی روزانه خود قرار دهد و در کنار آن رژیم مناسبی را با توجه به وزن خود رعایت نماید ، شاهد متعادل بودن وزن فرد برای همیشه خواهیم بود و چربی های موضعی دیگر باز نخواهند گشت .

منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم