مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

بهترین کاندیدای ترمیم مو چه اشخاصی هستند؟

بهترین کاندیدای ترمیم مو

بهترین کاندیدای ترمیم مو چه اشخاصی هستند؟

بهترین کاندیدای ترمیم مو چه اشخاصی هستند؟

آیا شما هم دچار ریزش مو شده اید؟ آیا تا بحال به این موضوع فکر کرده اید که کاشت مو برایتان مناسب تر است یا ترمیم مو؟ برای تصمیم گیری در مورد این موضوع ابتدا فرد باید بینش صحیحی در مورد علت ریزش موی خود داشته باشد و سپس با در نظر گرفتن شرایط و جوانب مختلف از اینکه می تواند بهترین کاندیدای ترمیم مو باشد یا کاشت مو در مورد آن تصمیم گیری نماید.

یکی از مهم ترین تفاوت های ترمیم مو با کاشت مو در اینست که در روش ترمیم مو ما شاهد رشد مو های طبیعی نخواهیم بود. با توجه به اینکه کاشت مو برای همه افراد امکان پذیر نیست لذا ترمیم مو می تواند گزینه ای بسیار مناسب و موفق باشد. علت های مختلفی می تواند فرد را از دارا بودن شرایط لازم برای کاشت مو بازدارد و او را در مسیر ترمیم مو قرار دهد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

تراکم بالای مو ها را با ترمیم مو تجربه کنید

بعضی از افراد به دلیل اینکه بانک موی کافی و مناسب ندارند و از طرفی علاقه زیادی دارند تا مو هایی با حجم انبوده داشته باشند لذا کاشت مو برای آن اثرگذار نبوده و نمی تواند خواسته شان را ارضا نماید. ترمیم مو روشی است که مراجعه کننده می تواند میزان تراکم مو هایش را انتخاب کند و هیچگونه محدودیتی در این زمینه جلو دار او نخواهد بود.

کاندیدای ترمیم مو

ترمیم مو راهکاری فوق العاده برای بیماران

افرادی که دارای بیماری های خطرناک عفونی و ویروسی مانند: هپاتیت، ایدز و سیفیلیس هستند و اشخاصی که پلاکت های خون آن ها کم است و عمل انعقاد خون در آن ها صورت نمی گیرد و یا به سختی انجام می شود نمی توانند عمل کاشت مو را انجام دهند. داشتن حساسیت های شدید پوستی، سوختگی، بیماری تیروئید و برخی بیماری ها در زنان مانند تخمدان پلی کیستیک نیز فرد را از انجام عمل کاشت مو بر حذر می دارد و او را به کاندید مناسب ترمیم مو تبدیل خواهد کرد.

عدم فرصت کافی برای کاشت مو

بعضی از مردانی که قرار است به زودی جشن عروسی و دامادی خود را برپا کنند و فرصت لازم برای اینکه عمل کاشت مو را انجام داده و مدت ها منتظر رشد مو های طبیعی باشند را ندارند به راحتی می توانند با بهره مندی از عمل ترمیم مو با مشکل کم حجم بودن و یا طاسی مو هایشان مقابله کنند.

ترمیم مو محدودیت سنی ندارد

افرادی که در سنین پایین و غیر مجاز برای کاشت مو قرار دارند و به دلیل ادامه دار بودن روند ریزش مو راهی به جز انتظار ندارند می توانند تا رسیدن موعد مقرر از ترمیم مو بهره مند شوند.

با انجام تکنیک ترمیم مو فرد این شانس را خواهد داشت تا تنها طی یک جلسه حجم کافی و دلخواه مو هایش را بدست آورد و یک تغییر باور نکردنی در مدل مو ها و همچنین چهره خود پدید آورد. ترمیم مو بهترین متدیست که به هیچ نحوی در عصر حاضر این اجازه را به علاقه مندان نمی دهد تا از نداشتن مو رنج ببرند.

در صورتی که خود را بهترین کاندیدای ترمیم مو میدانید می توانید در اولین فرصت جهت ترمیم و یا کاشت مو اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم