مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

ترميم ابرو با ليزر امکان پذیر است؟

ترميم ابرو با ليزر چگونه است

ترميم ابرو با ليزر امکان پذیر است؟

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

در میان نقاط مختلف صورت ابرو از قسمت هایی است که تاثیر زیادی در زیبایی دارد به همین دلیل برای اینکه زیبا بمانید باید توجه کافی به زیبایی ابروها داشته باشید. برای اینکار خوشبختانه روش های زیادی به وجود آمده است که با استفاده از آن ها میتوانید به ابروهایی با ظاهر بسیار زیبا دست پیدا کنید. بهتر است بدانید در حال حاضر در بسیاری از موارد میتوان برای رفع نواقص ابرو ترميم ابرو با ليزر را تجربه کرد که به دلایل مزایایی که دارد قطعا یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود.

 

ترميم ابرو با ليزر

ترميم ابرو با ليزر امکان پذیر است؟

ترميم ابرو با ليزر از روش هایی است که در حال حاضر متقاضیان زیادی پیدا کرده است چون در اکثر موارد افرادی که از این روش استفاده میکنند به نتایج قابل توجهی دست خواهند یافت. استفاده از لیزر عوارض کمی به دنبال خواهد داشت و میتوان در کمترین زمان ممکن به نتیجه رسید. علاوه بر این شرایط خاصی برای استفاده از آن وجود ندارد و همه ی افراد میتوانند از آن استفاده کنند.

برای استفاده از روشهای ترميم ابرو با ليزر باید حتما به متخصصان زیبایی مراجعه کنید چون لیزر ابرو به مهارت زیادی بستگی خواهد داشت و در صورتی که از طول موج نامناسب برای افزایش رشد ابروها استفاده شود ممکن است در مواردی شاهد ریزش ابرو ها هم باشیم بنابراین باید حتما برای ترمیم مو به کلینیک های معتبر و مجاز مراجعه کنید تا به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید.

 

ترميم ابرو با ليزر چگونه انجام میشود؟

برای ترميم ابرو با ليزر متخصصان از دستگاه های مختلف لیزر که توانایی تولید طول موج های مختلف را دارند استفاده میکنند. استفاده از این دستگاه ها نهایتا یک ربع زمان خواهد برد. در این مدت متخصصان با تاباندن طول موج خاصی از لیزر باعث میشوند تا فولیکول ها تحریک شده و شاهد افزایش رشد و ضخامت ابرو ها باشیم.

ترميم ابرو با ليزر برای افرادی مناسب است که در همه ی قسمت های ابروهایشان مو روئیده باشد بنابراین افرادی که دچار کچلی کامل قسمت هایی از ابرو شده اند باید به فکر استفاده از روش های موثر مانند کاشت ابرو باشند.

 

عوارض ترميم ابرو با ليزر چیست؟

ترميم ابرو با ليزر در اکثر موارد عوارض خاصی به دنبال نخواهد داشت به همین دلیل میتوانید بدون هیچگونه نگرانی از روش هایی که وجود دارد استفاده کنید. البته افرادی که از این روش استفاده میکنند ممکن است در برخی موارد حساسیت های پوستی داشته باشند که باید در مراجعات بعدی آن را با متخصصان در میان گذاشت.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم