مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

ترمیم موی آسیب دیده چگونه انجام می شود

ترمیم مو آسیب دیده

ترمیم موی آسیب دیده چگونه انجام می شود

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

حتما میدانید که موهای آسیب دیده چقدر میتوانند باعث کاهش زیبایی شوند به همین دلیل باید در اولین فرصت ممکن به ترمیم آن ها پرداخت در غیر اینصورت حتی ممکن است دچار ریزش شوند و مجبور شوید موهایتان را به صورت کامل کوتاه کنید. کوتاه کردن مو به علت اسیب های شدیدی که برای مو به وجود می آید میتواند برای خانم ها بسیار ناراحت کننده باشد به همین دلیل باید در اولین فرصت ممکن به ترمیم موهایتان بپردازید البته باید تا جایی که امکان دارد بتوانید از اسیب دیدن موها جلوگیری کنید چون مراقبت از مو و جلوگیری از اسیب های احتمالی قطعا کار راحت تری خواهد بود اما در صورتی که موهایتان دچار اسیب دیدگی شده هم لازم نیست نگران باشید چون روش های زیادی برای ترمیم موی آسیب دیده وجود دارد که میتوانید با استفاده از آن به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنید.

ترمیم موی آسیب دیده

ترمیم موی آسیب دیده با تخم مرغ

برای ترمیم موی آسیب دیده میتوانید از تخم مرغ استفاده کنید چون تخم مرغ ترکیباتی دارد که باعث میشود موهایتان در کمترین زمان ممکن ترمیم شود. مهمترین خاصیت ترمیم کنندگی تخم مرغ به علت پروتئین هایی است که در سفیده ی تخم مرغ وجود دارد به همین دلیل میتوانید برای ترمیم موهایتان فقط از سفید استفاده کنید اما در صورتی که موهایتان دچار خشکی شده باشد قطعا زرده ی آن هم میتواند فواید قابل توجهی داشته باشد.

 

روغن زیتون برای ترمیم موی آسیب دیده

روغن زیتون از روغن هایی است که تاثیر زیادی در درمان بسیاری از بیماری ها دارد و برای زیبایی هم به کرات استفاده میشود. برای ترمیم موی آسیب دیده استفاده از روغن زیتون بسیار مناسب خواهد بود چون به علت خاصیت نفوذ پذیری که دارد باعث میشود تا خشکی موها از بین برود. برای این که با استفاده از روغن زیتون به نتیجه برسید باید حتما تا چند ماه از آن استفاده کنید.

 

ترمیم موی آسیب دیده با ماسک گیاهی آماده

استفاده از ماسک های گیاهی میتواند برای ترمیم موی آسیب دیده گزینه ی خوبی به نظر برسد فقط باید توجه داشته باشید که استفاده از این روش ممکن است باعث شود تا به سرعت به نتیجه نرسید به همین دلیل نباید انتظارات غیر واقعی از آن داشته باشید. مزیت ماسک های گیاهی این است که برایتان عارضه ای به دنبال نخواهند داشت و میتوانید با کمترین هزینه از آن ها استفاده کنید. با دستورهایی که در سایت ها وجود دارد میتوانید به راحتی ماسک های گیاهی را در خانه تهیه کنید اما در داروخانه ها هم ماسک های تقویت مو به فروش میرسند که تهیه آن ها باعث صرفه جویی در زمانتان خواهد شد.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم