مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

از تبلیغات ترمیم موی ارزان تا نتایج واقعی

ترمیم مو ارزان قیمت

از تبلیغات ترمیم موی ارزان تا نتایج واقعی

[تعداد: 2   میانگین: 2/5]

یکی از عواملی که میتواند در زیبایی موها تاثیر بسزایی را داشته باشد موهای سر است برای همین باید برای نگهداری و مراقبت از آن تمام تلاش خود را به کار گرفت.بعضی اوقات با توجه به مراقبت ها بازهم موهای سر ممکن است آسیب ببینید به همین دلیل لازم است برای ترمیم آن راهکاری را اندیشید.معمولا روش های مختلفی برای ترمیم مو وجود دارد که هر کسی میتواند بنا به شرایطی که دارد از یکی از این روش ها استفاده کند.برخی از روش ها مانند روش های گیاهی و خانگی ممکن است نتایج خوبی را به دنبال داشته باشد ولی عمدتا مدت زمان زیادی را برای نتیجه بخشی میطلبد در عوض روش های دیگری نیز وجود دارد که در این میان تبلیغات ترمیم موی ارزان به میان می آید.

اما آیا واقعا ترمیم موی ارزان واقعیت دارد و میتوان با استفاده از آن به نتیجه رسید و یا اینکه تمام این ماجرا فقط یک ترفند تبلیغاتی است؟

ترمیم موی ارزان

روش های ترمیم مو

معمولا در اکثر روش ها ترمیم مو با کراتین گیاهی انجام میشود که به آن HRT می گویند. در این روش موهای طبیعی بر روی سطح پوست با استفاده از کراتین گیاهی قرار گرفته میشود و ظاهری کاملا طبیعی را برای موهای جدید به وجود می آورد.

ترمیم موی ارزان

در دوره های اخیر اهمیتی که مردم به موهای خود میدهند بیشتر از گذشته شده است به همین علت تبلیغات خدمات ترمیم موی ارزان و … تبلیغات این چنینی افزایش یافته است. معمولا در تبلیغات این چنینی شاهد این هستید که قیمت ها حتی تا چندین برابر کاهش پیدا میکند و تبلیغ کنندگان کاملا مدعی هستند روش هایی که استفاده میکنند هیچ تفاوتی با روش های استاندارد و معمول ندارد!

بهتر است بدانید ترمیم موی ارزان به هیچ وجه وجود نخواهد داشت و در برخی موارد هم ممکن است برخلاف ادعایی که میشود برایتان بسیار گران تمام شود و عوارض بسیار زیادی را نسیبتان کند. برای همین سعی کنید بیشتر از اینکه به ترمیم موی ارزان فکر کنید به دنبال کیفیت خدمات باشید. ترمیم موی غیر استاندارد دوام زیادی ندارد و حتی ممکن است به قیمت ریزش تمام موهای سرتان تمام شود.

علت ترمیم موی ارزان

علت ترمیم موی ارزان و علت به صرفه بودن آن برای سودجویان این است که موهای استفاده شده ای که در روش های ارزان استفاده میشود از کیفیت پایینی برخوردار است و بعد از مدتی از بین می رود. همچنین از چسب های ارزان قیمت و نا مرغوب استفاده میشود و در مواردی هم پاک کننده های صنعتی استفاده میشود که موجب آسیب جدی به پوست سر و فولیکول ها می شود.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم