مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

ترمیم موی سر از کمر چیست

ترمیم مو سر از کمر

ترمیم موی سر از کمر چیست

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

ریزش موی ارثی نوعی از ریزش مو است که درمان آن به سادگی ریزش موهای دیگر نیست و معمولا افرادی که دچار این نوع ریزش مو میشوند نمیتوانند با استفاده از روش های معمول مانند درمان های دارویی به نتیجه برسند. البته درمان های دارویی به صورت موقت نتیجه بخش خواهند بود اما با قطع مصرف داروها فرد مجددا شاهد ریزش مو خواهد بود به همین دلیل باید از روش هایی استفاده کرد که به صورت دائمی نتیجه بخش باشند و بتوان با استفاده از آن ها به صورت دائمی شاهد رفع کچلی بود. از میان روش هایی که در حال حاضر برای رفع ریزش مو وجود دارد میتوان به کاشت مو و یا ترمیم موی طبیعی اشاره کرد. این روش باعث میشود تا ریزش موی فرد به صورت دائمی رفع شود. برای استفاده از این روش فرد باید بانک موی کافی داشته باشد البته ترمیم موی سر از کمر و یا سایر نقاط بدن هم قابل انجام است.

ترمیم موی سر از کمر

ترمیم موی سر از کمر چیست؟

ترمیم موی سر از کمر روشی است که با استفاده از آن میتوان به درمان ریزش موی ارثی پرداخت. همانطور که میدانید برای رفع ریزش مو با استفاده از روش های کاشت مو فرد باید بانک موی کافی در قسمت پشت سر داشته باشد در غیر اینصورت امکان کاشت مو وجود ندارد اما بهتر است بدانید در بسیاری از مواقع متخصصان میتوانند برای کاشت مو از موهای سایر نقاط بدن مانند کمر نیز استفاده کنند. البته در این صورت موهای کمر فرد باید ضخامت مناسب داشته باشد و به طور کلی انتقال آن به سر ظاهر مناسبی برای فرد به وجود آورد.

 

مراحل ترمیم موی سر از کمر چگونه است؟

برای ترمیم موی سر از کمر متخصصان ابتدا از بی حسی موضعی استفاده میکنند تا بتوان به راحتی فولیکول ها را از قسمت کمر بیمار استخراج کرد. برداشتن فولیکول ها از کمر معمولا با پانج انجام میشود اما ممکن است متخصصان با توجه به عوامل مختلف از روش های دیگر نیز استفاده کنند. موهایی که از کمر استخراج میشوند باید هماهنگی بالایی با موهای سر داشته باشند به همین دلیل دقت زیادی در استخراج فولیکول ها انجام خواهد شد. بعد از این که فولیکول ها از ناحیه ی کمر برداشته شدند مانند روش های دیگر در قسمت سر پیوند زده خواهند شد.

 

مزایای ترمیم موی سر از کمر چیست؟

مهمترین مزیت ترمیم موی سر از کمر این است که حتی افرادی که بانک موی کافی در پشت سر ندارند نیز میتوانند از این روش استفاده کنند. علاوه بر این موهایی که از کمر برداشته میشود در اکثر موارد ظاهری کاملا طبیعی خواهد داشت و مشکلی ایجاد نخواهد شد. البته هزینه ی ترمیم مو از کمر ممکن است در مواردی بیشتر از روش های دیگر باشد.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم