مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

ترمیم مو, بهترین راهکار درمان ریزش مو

ترمیم مو, بهترین راهکار درمان ریزش مو

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

ترمیم مو, بهترین راهکار درمان ریزش مو

ترمیم مو یکی از عالی ترین روش ها در درمان ریزش مو است که در کلینیک های تخصصی پوست و مو به فراوانی از آن بهره گرفته خواهد شد. با اینکه کاشت مو طرفداران زیادی را به سمت جذب نموده است اما یک ضعف بزرگ دارد و آن عدم امکان این فرآیند روی سر افرادی است که از بانک موی مناسبی برخوردار نیستند و نمی توانند کاشت مو و پیوند مو انجام دهند. جالب است که ترمیم مو بهترین راهکار درمان ریزش مو می باشد و فرد این فرصت طلایی را در زندگی خود بدست خواهد آورد تا به تراکم مورد نیاز در مو های خود در صورت عدم بانک مو، دست پیدا کند.

ترمیم مو و افزایش اعتماد بنفس

یکی از باارزش ترین مزیت ترمیم مو برای افرادی که بانک موی کافی ندارند آثار روحی و روانی مثبت و فوق العاده ایست که می توان در آن ها ایجاد نمود. بخصوص مراجعه کنندگانی که در سنین جوانی یا میانسالی هستند و اعتماد بنفس خود را به واسطه این معضل از دست داده اند.

 ترمیم مو, بهترین راهکار درمان ریزش مو

درمان ریزش مو با ترمیم مو با روش HRT

ترمیم در مو نیز روش های مختلفی دارد که جدیدترین متد آن HRT نام دارد. در این روش هیچ احتیاجی به بانک مو نمی باشد و محدودیتی نیز در مورد تراکم مو ها وجود ندارد. این شیوه که از یک شبکه شبیه سازی شده از قسمت پوست سر فرد بهره می گیرد، مو هایی بسیار شبیه به مو های طبیعی خود فرد را توسط کراتین هایی که گیاهی هستند بر روی سر قرار می دهد. به دلیل طبیعی بودن مو های ترمیم شده و اینکه خط رویش مو و خط فرق کاملا طبیعی است، بیشترین هواداران ترمیم مو را به خود اختصاص داده است.

ترمیم مو به روش HRT چه مزیت هایی دارد؟

  • این روش غیر جراحی و غیر تهاجمی است و فرد هیچگونه درد یا خونریزی نخواهد داشت.
  • این امکان وجود دارد که میزن تراکم مو و مدل مو توسط خود فرد انتخاب شود.
  • خط رویش مو ها طبیعی و نرمال است.
  • برای وضو گرفتن مشکل شرعی متوجه ترمیم مو با روش HRT نیست.
  • محدودیت سنی ندارد و هم در بانوان و هم آقایان انجام می شود.

ترمیم در مو یکی از متد های نوین در زمینه درمان ریزش مو و  زیبایی پوست و مو می باشد که در سراسر جهان و کشور های پیشرفته انجام می شود. با ترمیم مو فرد می تواند بلافاصله بعد از اتمام کار خط رویش مو را مشاهده کند و از زیبایی خود لذت ببرد. ترمیم مو را افرادی که دچار ریزش های گسترده در سطح سر خود هستند می توانند انجام دهند بدون اینکه بابت نداشتن بانک مو و ناحیه اهدا کننده مو دچار مشکل شده و یا از داشتن مو هایی زیبا و جذاب ناامید شوند.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم