مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس خدمت دیگری است که در کلینیک زیبایی ایران نگین به مراجعین عزیز قابل ارائه می باشد. همانطور که ممکن است شنیده باشید بوتاکس یک سم قوی است، شاید قوی ترین سمی که بشر تاکنون کشف کرده باشد. چنانچه فقمیزان خیلی کمی از آن وارد سیستم گردش خون یا بافت های داخلی بدن شود انسان را طی چند ساعت خواهد کشت.

تزریق بوتاکس

از قابلیت های مهم بوتاکس میتوان به فلج کردن عصبی خیلی سریع ماهیچه ها اشاره نمود که از همین قابلیت ماده سمی بوتاکس در کشورهای جهان امروزه برای درمان بیش از ۵۰ نوع بیماری مختلف استفاده میشود.

علم پزشکی نیز از پیدا کردن مصرف برای سم بوتاکس بی بهره نمانده است و امروزه تزریق آن جهت زیباسازی بدن و بخصوص بخش های مختلف صورت نظیر گونه، لب و … کاربرد وسیعی پیدا کرده است.

ماده بوتاکس

ماده بوتاکس از طریق بلوک ایمپالس عصبی عمل می کند و عملکرد آن باعث توقف حرکت عضلات می شود. نتیجه این عملکرد، صاف شدن سطح پوست به مرور بوده و به این ترتیب خطوط بزرگ و کوچک پوست در اندامی که این ماده در آن تزریق شده است پس از مدتی به صورت کامل محو خواهند شد.

مراحل تزريق بوتاكس

مراحل  تزريق بوتاكس نیز پروسه چندان پيچيده اي نمی باشد ، پس از انجام تشخیصات پزشکی توسط متخصصین کلینیک ایران نگین و مشخص شدن اندام هایی که لازم است بوتاکس در آنها تزریق شود و علامت گذاری آنها، لازم است به ماهيچه هاي ايجاد چين و چروك و يا ایجاد اخم ها تزریق بوتاکس صورت پذیرد.

پس از تزریق درمان خيلي سريع صورت خواهد پذیرفت . شایان ذکر است در پروسه تزريق بوتاكس به منظور نیازی به بیهوش نموندن بیمار وجود ندارد مگر اينكه خود بيمار این درخواست را داشته باشد . پس از تزريق بوتاكس انسداد فرستنده هاي عصبي بين ۲ تا ۱۰ روز طول خواهد کشید.

موردی که لازم است مد نظر داشته باشید این است که يك هفته قبل از درمان بوتاكس استفاده از هر گونه مشروبات الكلی ممنوع می باشد .

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم