مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

درباره تزریق چربی به لب بیشتر بدانیم

مقدار تزریق چربی به لب

درباره تزریق چربی به لب بیشتر بدانیم

در صورتی که قصد داشته باشید با استفاده از روش هایی که در کلینیک ها وجود دارد به افزایش زیبایی خود بپردازید قطعا روش های تزریق ژل یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود چون با استفاده از این روش ها میتوان در مدت زمانی بسیار کوتاه به افزایش زیبایی چهره پرداخت علاوه بر این تزریق ژل معمولا عوارض بسیار کمی به دنبال دارد به همین دلیل بسیاری از متخصصان آن را توصیه میکنند. همین موضوع باعث شده تا تصمیم بگیریم در این مطلب به معرفی تزریق چربی به لب بپردازیم.

 

تزریق چربی به لب

متقاضیان تزریق چربی به لب

امروزه افراد زیادی وجود دارند که برای برجسته سازی نقاط مختلف صورت به کلینیک های زیبایی مراجعه میکنند چون برجسته سازی برخی از نقاط صورت باعث میشود تا زیبایی چهره تا حد زیادی افزایش پیدا کند. البته برای برجسته سازی باید قبل از هر چیز با پزشک مراجعه کرد چون ممکن است برخی از افراد به افزایش حجم لب و سایر نقاط صورت نیاز نداشته باشند و اصولا این کار بیهوده باشد.

متقاضیان تزریق چربی به لب افرادی هستند که قصد دارند به صورت موقت حجم لب هایشان را افزایش دهند. بهتر است توجه داشته باشید با استفاده از این روش نمیتوان به بیش از حد معین لب ها را برجسته کرد به همین دلیل افرادی که قصد نتایج بهتر دارند باید از پروتز لب استفاده کنند. استفاده از پروتز ها معمولا باعث برجسته سازی بیشتر میشود.

 

مراحل تزریق چربی به لب

برای تزریق چربی به لب در وهله ی اول متخصصان به استخراج چربی ها از نقاط مختلف بدن میپردازند. برای اینکار برش هایی بسیار کوچک در اندام مورد نظر ایجاد میشود و به وسیله ی دستگاه ساکشن چربی ها خارج میشوند. در مرحله ی بعد متخصصان به آماده سازی چربی ها میپردازند و با سوزن هایی ظریف و نازک چربی ها را در قسمت های مختلف لب تزریق مینمایند.

به طور کلی تزریق چربی به لب دردناک نخواهد بود اما میتوان از بی حسی موضعی هم استفاده کرد تا بیمار دچار مشکل نشود.

 

فواید تزریق چربی به لب

به دلیل اینکه برای تزریق چربی به لب از چربی های طبیعی بدن استفاده میشود این روش یکی از بهترین و کم عارضه ترین روش ها خواهد بود که بیماران میتوانند برای دست یابی به نتایج دلخواه از آن استفاده کنند. علاوه بر این هزینه ی تزریق چربی نسبت به روش هایی مانند پروتز بسیار کمتر خواهد بود و بسیاری از افراد میتوانند از آن استفاده کنند.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم