مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

تزریق ژل برای گودی بینی چیست؟

تزریق ژل برای بینی

تزریق ژل برای گودی بینی چیست؟

به علت این که ظاهر بینی تاثیر زیادی در زیبایی انسان دارد بسیاری از افراد به دنبال روش هایی میگردند که با استفاده از آن بتوانند به افزایش زیبایی بینی بپردازند. خوشبختانه در حال حاضر از میان روش های مختلفی که برای افزایش زیبایی بینی وجود دارد میتوان با استفاده از برخی روش ها بدون هیچگونه عارضه به نتیجه رسید.  در سالهای اخیر در بسیاری از کلینیک های زیبایی تزریق ژل برای گودی بینی انجام میشود که با استفاده از آن بیماران میتوانند بدون استفاده از عمل های جراحی به نتیجه برسند.

 

تزریق ژل برای گودی بینی

تزریق ژل برای گودی بینی چیست؟

تزریق ژل برای گودی بینی یکی از روش های غیر جراحی برای افزایش زیبایی بینی است که در اکثر موارد افرادی که دچار نقص در بینی هستند میتوانند با استفاده از آن به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنند. بهتر است بدانید استفاده از این روش باعث میشود تا ظاهر بینی حداقل به مدت ۶ ماه بهبود پیدا کند و در اکثر موارد در طی این مدت بیماران عارضه ی خاصی را مشاهده نخواهند کرد.

البته تزریق ژل برای همه ی افراد مناسب نخواهد بود اما افرادی که دچار نقص های جزئی در بینی خود هستند میتوانند با تشخیص پزشک از این روش استفاده نمایند. برای تزریق ژل از موارد بی حسی بر روی بینی استفاده خواهد شد به همین دلیل این روش هیچ نوع دردی نخواهد داشت.

 

تزریق ژل بینی برای چه افرادی مناسب است؟

تزریق ژل برای گودی بینی برای افرادی که دچار انحراف خفیف بینی شده باشند کاملا مناسب خواهد بود. علاوه بر این افرادی که در پشت بینی بر آمدگی کمی دارند میتوانند با استفاده از این روش به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنند. همچنین افرادی که از عمل رینوپلاستی استفاده کرده اند و در قسمت های مختلف بینی احساس افتادگی میکنند در اکثر موارد با تزریق ژل شاهد افزایش زیبایی بینی خواهند بود.

 

مزایای تزریق ژل برای گودی بینی چیست؟

تزریق ژل برای گودی بینی عوارضی کمی به دنبال دارد و به هیچ وجه عوارض جراحی بینی با این روش قابل مقایسه نخواهد بود و همین موضوع هم باعث شده است تا بسیاری از افراد برای رفع نواقص بینی این روش را ترجیح دهند. مزیت دیگر این روش هزینه ی بسیار کم آن در مقایسه با روش های دیگر مانند رینوپلاستی است.

همچنین بعد از تزریق ژل نیاز به استراحت و یا ریکاوری نخواهد بود و فرد میتواند بعد از عمل به راحتی به فعالیت های روزمره خود بپردازد.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم