مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

تزریق ژل

تزریق ژل

تزریق ژل

در اثر افزایش سن در نقاط مختلفی از صورت در نواحی ای نظیر گونه، کنار چشم، پیشانی و همچنین خط خنده در دو طرف دهان کاهش حجم عضلات صورت گرفته و همچنین خط هایی ایجاد میشود.
همچنین ممکن است شما از دسته مراجعانی باشید که تمایل به افزایش حجم لب هایشان دارند و به دنبال بهترین روش جهت انجام این مهم و کلینیکی معتبر و تخصصی در این مورد هستید.

تزریق ژل

در پاسخ به شما میتوان گفت امروزه یكی از شایع‌‌ترین روش‌های حجیم‌سازی اعضا و اندام ها و از بین بردن چروکها، تزریق ژل می باشد؛ این روش همانطور كه بسیاری از پزشكان به این مورد اشاره دارند درصورت مرغوب و استاندارد بودن ژل بی‌خطر خواهد بود.
در کلینیک زیبایی فوق تخصصی ایران نگین کلیه خدمات زیر نظر بهترین متخصصین کشورمان ارائه شده و در هر مورد از مرغوب ترین مواد اولیه استفاده خواهد شد.

ژل صورت

ژل صورت

ژل های مورد استفاده در پر کنندگی صورت برای جوان سازی و شادابی پوست استفاده میشوند و باعث حجم دهی، کاهش و یا حذف چین و چروک صورت و پوست، ترمیم جای جوش صورت، ترمیم و بهبود افتادگی ایجاد شده پس از ترمیم زخم ها، بزرگ کردن حجم لب ها و انجام پروتز لب ، برجسته کردن گونه های صورت و جایگزینی مقدار بافت نرم از بین رفته می شوند.
با افزایش و بالا رفتن سن، در اثر فعالیت طبیعی پوست، چروک در پوست اندام بدن ایجاد میشود و پوست دچار افتادگی خواهد شد.
عوامل محیطی نظیر قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید و عملکرد طولانی عضلات بدن در سال های متمادی به تدریج باعث فرسودگی بافت های پوست می شود. میتوان گفت تزریق ژل یکی از راهکار های بی خطر برای جوانسازی پوست می باشد.
در عمل تزریق ژل به لب ها، پس از تزریق ژل به لب ممکن است لب مقداری حساس، قرمز و متورم شود که البته این امر کاملا طبیعی است و پس از گذشت چند روز عواض به صورت کامل برطرف خواهد شد.
منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم