مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

تفاوت الکترولیز موهای زائد با لیزر

تفاوت الکترولیز موهای زائد با لیزر

[تعداد: 1   میانگین: 1/5]

همانطور که میدانید امروزه از بین بردن موهای زائد یکی از اصلی ترین و مهم ترین دغدغه ی جوانان و به خصوص خانم ها تبدیل شده است. با توجه به پیشرفت هایی که در زمینه های گوناگون صورت گرفته روش های بسیار زیادی برای خلاصی از شر موهای زائد به دنیا معرفی شده است اما الکترولیز و لیزر دو نمونه از بهترین روش های از بین بردن موهای زائد می باشد. اما چیزی که اهمیت دارد این است که تفاوت الکترولیز موهای زائد با لیزر در چیست؟ چرا برخی از افراد استفاده از یک روش را به روش دیگر ترجیح می دهند. برای اینکه بتوانید پاسخ سوال خود را پیدا کنید توصیه می کنم در این مقاله با ما همراه باشید.

الکترولیز موهای زائد چیست؟

چرا برخی از افراد استفاده از یک روش را به روش دیگر ترجیح می دهند. برای اینکه بتوانید پاسخ سوال خود را پیدا کنید توصیه می کنم در این مقاله با ما همراه باشید.

الکترولیز موهای زائد

الکترولیز موهای زائد

برای اینکه بتوانید تفاوت میاد الکترولیز موهای زائد با لیزر موهای زائد را از یکدیگر تشخیص دهید در نظر داریم تا در رابطه با هر کدام توضیحات مختصری خدمت شما ارائه دهم. در رابطه با الکترولیز موهای زائد باید بدانید که این دستگاه می تواند فولیکول های مو را از طریق دو روش از بین ببرد و به شما این امکان را بدهد که از پوستی صاف و شفاف و عاری از هرگونه مو لذت ببرید.

الکتروترمولیز و اکسترومکانیکال از روش های الکترولیز موهای زائد می باشد که یکی با تولید گرما و دیگری با آزاد کردن رادیکال های اکسترومکانیکال منجر به از بین رفتن موهای زائد بدن می شود. اگر بتوانید پزشکی متخصص و با تجربه در استفاده از این دستگاه را پیدا کنید می تواند با قرار دادن الکترود این دستگاه در جهت رویش موهای زائد الکتریسیته را مستقیما به موها منتقل کرده و باعث از بین رفتن موهای زائد بدن شود. نکات زیادی در رابطه با الکترولیز موهای زائد وجود دارد از جمله اینکه در حین انجام آن هیچگونه دردی متوجه بیمار نمی شود و حتی پس از انجام آن نیز لک ها تیره و یا جوشگاه در ناحیه مورد نظر باقی نمی ماند.

لیزر موهای زائد

در رابطه با لیزر موهای زائد که یکی دیگر از راه های خلاصی از شر موهای زائد می باشد باید بدانید که لیزر با توجه به اشعه ای که از خود منتشر می کند، از پوست عبور کرده و خود را به فولیکول های مو می رساند در نتیجه با آسیب رساندن به موهای زائد باعث از بین رفتن موهای زائد می شود. از همین رو برای انتخاب پزشک خود دقت داشته باشید در صورتی که آگاهی کاملی نسبت به دستگاه و پوست شما نداشته باشد میتواند باعث آسیب رساندن به پوست شما شود.

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم