مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

تقویت ابرو با جدیدترین متدهای کلینیکی

روش تقویت ابرو

تقویت ابرو با جدیدترین متدهای کلینیکی

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

ابرو یکی از قسمت های صورت است که میتواند تاثیر زیادی را روی زیبایی داشته باشد. در صورتی که ابروهای زیبا و خوش فرمی را داشته باشید قطعا زیبایی چشمانتان نیز افزایش پیدا می کند. ابروهای زیبا باعث می شوند تا زیبایی چشم ها دو چندان شود و چشم ها بیشتر خودنمایی کنند علاوه اگر دقت کرده باشید افراد جوان ابروهای پرپشتی تر دارند به همین دلیل وجود ابروها باعث جوان تر شدن نیز می شود بنانبراین با توجه به اهمیتی که ابروها دارند باید بیشتر از قبل به آن ها توجه کنید و به تقویت ابرو فکر کنید.

تقویت ابرو با استفاده از روش های مختلفی صورت می پذیرد که به دلخواه می توانید از آن ها استفاده کنید بستگی دارد که در تقویت ابروها چه عاملی برایتان مهم تر است نتیجه بخشی سریع یا هزینه ی کمتر یا ترکیبی از هر دوی اینها. به هر حال هدفتان هر چه که باشد تفاوتی ندارد مهم این است که بتوانید به بهترین شکل ممکن به تقویت ابروهایتان بپردازید.

تقویت ابرو

تقویت ابرو با متدهای کلینیکی

روش های متدوال که برای کاشت ابرو از گذشته وجود داشته است استفاده از گیاهان طبیعی  می باشد با علم به این مسئله که استفاده از مواد شیمیایی مضر بوده و بعد قطع استفاده از ان تاثیر خود را از دست می دهد ، معمولا هر جا صحبت از تقویت ابرو می شود مواد طبیعی را به افراد پیشنهاد می کنند .

این روش با توجه به این که روشی بی عارضه می باشد اما نمی توان ان  را روش همیشگی برای پرپشت کردن ابروها دانست .

از این رو با گذشت زمان و پیشرفت روز افزون علم در این زمینه راهای سریعتری از جمله روش های کلینیکی به افراد که در پی زیبایی چهره خود هستند پیشنهاد می شود.

 

برای تقویت ابرو متدهای کلینیکی فراوانی وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید کافی است تا به یک مرکز زیبایی مراجعه کنید و بعد از مشاوره با متخصصان زیبایی از بهترین روش ممکن بهره بگیرید.

یکی از روش های متداول که برای تقویت ابروها پیشنهاد میشود تزریق prp است. در این روش با تزریق ژل prp و نمونه ی خونی که از فرد گرفته می شود فولیکول ها مو در قسمت ابرو تقویت می شوند و در نتیجه سرعت رشد ابروها افزایش می بابند.این روش در بسیاری از موارد تاثیر گذار است و میتواند نتایج قابل توجهی را به دنبال داشته باشد به طوری که بعد از مدت کوتاهی ، فرد به نتیجه ی دلخواه دست پیدا میکند.

علاوه بر این یک روش سریع دیگری که  برای تقویت و پرپشت شدن ابروها می توان استفاده کرد روش کاشت  ابرو با موهای طبیعی می باشد. این روش امروزه در بین خانم ها بسیار رواج پیدا کرده زیرا اثر دائمی برای پرپشت شدن ابرو به شمار می اید.

 

فواید تقویت ابرو در کلینیک زیبایی

فایده تقویت ابرو در کلینیک زیبایی این است که می توانید در مدتی زمان کوتاهی به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنید و مشکل ضعیف بودن ابروهایتان رفع گردد این در حالی است که روش های گیاهی به کندی جواب خواهند داد و برای نتیجه گرفتن باید مدت زیادی را صبر کنید. در ادامه به معرفی روش های گیاهی برای افزایش رشد ابروها میپردازیم.

 

تقویت ابرو با داروهای گیاهی

تقویت ابرو با داروهای گیاهی هزینه ی کمتری را برایتان خواهد داشت ضمن این که تقریبا بدون عارضه هم خواهد بود اما باید توجه داشته باشید که برای دستیابی به نتیجه ی دلخواه باید صبر داشته باشید و عجول نباشید.

یکی از داروهای گیاهی مناسب برای افزایش رشد ابروها آب پیاز است که با داشتن گوگرد می تواند باعث افزایش رشد ابروها شود و آن ها را تقویت کند برای استفاده از آن باید ۵ دقیقه روی ابروهایتان قرار دهید و سپس به شسشوی آن بپردازید هم چنین ماساژ با روغن کرچک هم  بسیار موثر است و میتواند ابرو ها را ضخیم نماید.

 

 

 

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم