مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

تقویت مو با تخم مرغ امکان پذیر است

تقویت مو سر با تخم مرغ

تقویت مو با تخم مرغ امکان پذیر است

ریزش مو مشکلی است که در اکثر موارد به علت عدم آگاهی افراد به وجود می آید چون در بسیاری از مواقع میتوان با رعایت نکاتی که وجود دارد از ریزش مو جلوگیری کرد و حتی رشد موها را هم افزایش داد. برای افزایش رشد موها راه و روش های زیادی وجود دارد اما قطعا استفاده از داروهای طبیعی مانند تخم مرغ نتایج فوق العاده ای به دنبال خواهد داشت به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به تقویت مو با تخم مرغ بپردازیم تا بتوانید با استفاده از آن رشد موهایتان را تا حد زیادی افزایش دهید.

تقویت مو با تخم مرغ

تقویت مو با تخم مرغ

در صورتی که به سلامت موها اهمیت نمیدهید باید این انتظار را داشته باشید که موهایتان بعد از مدتی دچار ریزش شود. این موضوع به دلیل این است که موها برای رشد به ویتامین های مختلف نیاز دارند و در طول روز به علت عوامل مختلف دچار آسیب میشود در این حالت اگر با استفاده از روش های مختلف موها را تقویت نکنید قطعا نه تنها شاهد کاهش رشد مو خواهید بود بلکه احتمال کچلی هم وجود خواهد داشت.

تقویت مو با تخم مرغ نتایج قابل قبولی به دنبال خواهد داشت و میتوانید این اطمینان را داشته باشید که هیچ گونه عارضه ای برایتان به وجود نخواهد آورد. افرادی که از تخم مرغ برای افزایش رشد موهایشان استفاده میکنند میتوانند شاهد افزایش زیبایی آن هم باشند چون تخم مرغ باعث میشود آسیب هایی که به ساقه ی موها وارد شده کاهش یابد و شفافیت و حالت پذیری آن ها بهبود پیدا کند.

 

بهترین روش برای تقویت مو با تخم مرغ

برای تقویت مو با تخم مرغ روش های زیادی وجود دارد. اگر به کتاب های طب سنتی رجوع کنید حتما با دستور ماسک های مختلف  تقویتی مواجه خواهید شد که در ترکیب آن ها تخم مرغ دیده میشود. اما به طور کلی از میان ماسک های مختلفی که در آن تخم مرغ وجود دارد میتوان گفت ماسک تخم مرغ و عسل نتایج متفاوتی به دنبال خواهد داشت.

در صورتی که برای تهیه ی ماسک تخم مرغ و عسل، از عسل طبیعی استفاده کنید میتوانید در کنار افزایش رشد مو شاهد جلوگیری از بیماری های عفونی و افزایش زیبایی موها هم باشید.

 

عوارض تخم مرغ برای مو

تقویت مو با تخم مرغ مشکلی ایجاد نخواهد کرد اما باید حتما برای موهای چرب فقط از سفیده ی آن استفاده کنید. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که برای رفع ریزش موی قارچی و عفونی نباید از تخم مرغ استفاده کرد چون ممکن است باعث افزایش بیماری شود و رشد موها حتی افزایش پیدا کنند.

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم