مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

تقویت مژه با شیر و لبنیات امکان پذیر می باشد

تقویت مژه با شیر

تقویت مژه با شیر و لبنیات امکان پذیر می باشد

در سالهای اخیر روش های زیادی در کلینیک ها به وجود آمده است که میتوان برای افزایش رشد مژه ها از آن ها استفاده کرد اما هنوز هم روش های قدیمی جایگاه خود را در میان مردم حفظ کرده اند و بسیاری از افراد ترجیح میدهند از روش های خانگی استفاده کنند به همین دلیل ما هم در مطالبی که منتشر میکنیم سعی کرده ایم تا به معرفی آن ها بپردازیم. تقویت مژه با شیر و لبنیات موضوعی است که در ادامه تصمیم گرفته ایم به آن بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

 

تقویت مژه با شیر و لبنیات

تقویت مژه با شیر و لبنیات

شاید تصور کنید ریزش موها و کوتاه بودن آن مسئله ی خاصی نیست و تاثیر زیادی در زیبایی ندارد اما باید به این نکته توجه داشته باشد که درصد زیادی از زیبایی چشم به مژه ها بستگی دارند و علاوه بر این در صورتی که مژه ها وجود نداشته باشند سلامت چشم ها تحت شعاع قرار خواهد گرفت به همین دلیل باید از همین امروز هم که شده به رشد و تقویت مژه ها توجه بیشتری داشته باشید.

برای افزایش رشد مژه لازم نیست حتما به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید چون روش های خانگی هم بسیار کارساز خواهند بود. تقویت مژه با شیر و لبنیات یکی از روش هایی است که از گذشته بسیاری از افراد برای افزایش زیبایی خود از آن استفاده میکنند. شیر به دلیل عناصر تغذیه ای مختلفی که دارد نه تنها باعث افزایش رشد مژه خواهد شد بلکه آسیب های ساقه ی آن را هم کاهش خواهد داد.

 

تقویت مژه ها با ماست

برای تقویت مژه ها میتوانید از ماست هم استفاده کنید. ماست به علت خواصی که دارد باعث رفع آلودگی های مختلف از سطح پلک ها میشود به همین دلیل استفاده از آن جلوی ریزش مژه ها را خواهد کرد. برای استفاده از ماست میتوانید آن را با مقداری روغن زیتون مخلوط کنید و با یک عدد پنبه یا برس کوچک مژه هایتان را به آن آغشته نمایید. در ادامه به تقویت مژه با شیر و لبنیات اشاره میکنیم.

 

مزایای تقویت مژه با شیر و لبنیات

تقویت مژه با شیر و لبنیات روشی کاملا ایمن است به همین دلیل افرادی که از شیر برای تقویت مژه های خود استفاده میکنند دچار هیچ عارضه ای نخواهند شد. البته باید به این نکته هم توجه داشت که به هیچ وجه شیر بیشتر از حد روی مژه ها باقی نماند چون باعث آلودگی و مشکلات مختلف میشود. متاسفانه بسیاری از افراد به دلیل عدم آشنایی با این موضوع دچار حساسیت های پوستی میشوند.

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم