مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

تقویت مژه با پیاز امکان پذیر است

تقویت مژه

تقویت مژه با پیاز امکان پذیر است

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

برای تقویت مژه، ابرو و موهای سر استفاده از روش طبیعی یکی از بهترین گزینه های ممکن است چون استفاده از این روش ها عارضه ای به دنبال نخواهد داشت و فرد میتواند در کمترین زمان ممکن به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کند ضمن این که استفاده از روش های طبیعی هزینه بر نخواهد بود و فرد میتواند در مدت زمانی بسیار کوتاه به نتیجه برسد. در میان رو های مختلف پیاز یکی از بهترین گزینه ها برای تقویت مو و مژه است به همین دلیل در ادامه به تقویت مژه با پیاز خواهیم پرداخت.

 

تقویت مژه با پیاز

تقویت مژه با پیاز

اگر قصد دارید رشد مژه هایتان را افزایش دهید قطعا استفاده از روش های خانگی بهتر خواهد بود و کمتر برایتان درد سر ایجاد خواهد کرد به همین دلیل بهتر است قبل از اینکه روش های دیگر را امتحان کنید حتما به استفاده از روش های خانگی بروید. در میان روش های خانگی و طبیعی استفاده از پیاز یکی از بهترین گزینه ها برای تقویت مژه خواهد بود به همین دلیل به همه ی افراد پیشنهاد میشود.

تقویت مژه با پیاز باعث میشود تا خونرسانی در سطح پلک افزایش پیدا کند و حتی زیبایی پلک هایتان افزایش پیدا کند. اکثر افراد بعد از استفاده ی مداوم از پیاز میتوانند شاهد افزایش رشد مژه های خود باشند اما باید بدانید که پیاز باعث رشد موهای جدید نخواهد شد به همین دلیل در صورتی که مژه هایتان دچار ریزش کامل شده بهتر است حتما به پزشک مراجعه کنید تا از روش های موثر بهره بگیرید.

 

رشد ابرو با پیاز

روش تقویت مژه با پیاز

برای تقویت مژه با پیاز باید ابتدا به تهیه ی یک برس کوچک بپردازید. برای اینکار میتوانید از برس های ریمل هم استفاده کنید اما باید به خوبی آن را ماساژ دهید تا بتوانید برای استفاده از داروهای گیاهی از آن بهره بگیرید.

در مرحله ی بعد باید با استفاده از روش هایی که وجود دارد آب پیاز را جدا کنید و با استفاده از برس کوچک مژه هایتان را به آن آغشته نمایید. البته برای بهبود نتایجی که به وجود می آید میتوانید از روغن های گیاهی هم در کنار آن استفاده نمایید و آب پیاز را با روغن هایی مانند روغن زیتون و روغن نارگیل ترکیب کنید.

 

مزایای تقویت مژه با پیاز

تقویت مژه با پیاز مزایای فوق العاده ای دارد که در طول مطلب  به آن اشاره کردیم. اما به طور کلی استفاده از پیاز باعث میشود تا احتمال ریزش مو تا حد زیادی کاهش پیدا کند و علاوه بر این فرد شاهد افزایش طول مژه و ضخامت آن باشد. ضمن اینکه آب پیاز شفافیت مژه ها را هم افزایش خواهد داد.

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم