مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

روش های جراحی لاغری برای تناسب اندام زنان

انواع روش های لاغری

روش های جراحی لاغری برای تناسب اندام زنان

به طور کلی همه ی انسان ها تا حدی به زیبایی علاقه دارند و فردی وجود ندارد که از زیبایی گریزان باشد. اما توجه به زیبایی در انسان ها تا حدودی تفاوت دارد به طوری که حتی در میان زنان و مردان این زنان هستند که بیشترین توجه را به زیبایی دارند و به زیبایی خود بیشتر اهمیت می دهند. اولین موردی که می تواند در زیبایی زنان تاثیر گذار باشد تناسب اندام است چون هرقدر هم که فرد چهره ی زیبایی داشته باشد چاقی و اضافه وزن می تواند او را زشت نشان دهد به همین علت باید در وحله ی اول به تناسب اندام توجه داشت. برای تناسب اندام می توان از روش های مختلفی استفاده کرد اما متاسفانه همه روش ها برای یک فرد مناسب نیستند و در برخی موارد نیاز است از روش هایی مانند روش های جراحی استفاده شود تا فرد به نتیجه ی دلخواه برسد. در این مطلب به روش های جراحی لاغری برای تناسب اندام زنان خواهیم پرداخت.

تناسب اندام زنان

انتخاب بهترین روش جراحی تناسب اندام زنان

برای انتخاب بهترین روش جراحی تناسب اندام زنان باید به نکات مختلفی توجه شود چون به صورت کلی همه ی روش های موجود جراحی تاثیر گذارند و این شرایط بیمار است که بهترین روش را مشخص می کند. در وحله ی اول باید به وضعیت بیمار، شاخص توده ی بدنی و اندام هایی که چاق هستند توجه داشت. مثلا در صورتی که فرد در برخی از اندام ها دچار چاقی است و وزن مناسبی را دارد باید از روش های لاغری موضعی مانند لیپوماتیک و لیپوساکشن استفاده کرد تا بیمار عمل های سنگین جراحی را تجربه نکند.

در برخی موارد هم روش جراحی موضعی برای تناسب اندام زنان مناسب نمی باشد و فرد اضافه وزن بالایی را دارد به همین دلیل باید از روشی استفاده کند تا وزنش تا حد قابل قبولی کاهش پیدا کند. در این موارد معمولا روش هایی مانند جراحی معده پیشنهاد می شود تا فرد دچار کاهش وزن شود واز چاقی مجدد جلوگیری به عمل آید.

 

جراحی معده برای تناسب اندام زنان

جراحی معده یکی از بهترین روش هایی است که می توان برای دستیابی به لاغری در زنان استفاده کرد. در این روش بعد از بیهوشی برش های در معده ی بیمار ایجاد میشود و بعد از آن درصد زیادی از معده خارج شده و باعث می شود بیمار نتواند بیش از حد به مصرف مواد غذایی بپردازد و دچار کاهش اشتها شود.

 

جراحی موضعی برای تناسب اندام زنان

جراحی های موضعی هم برای تناسب اندام زنان بسیار موثر است اما در صورتی مورد استفاده قرار می گیرد که فرد وزن مناسبی را داشته باشد و مثلا فقط در قسمت شکم خود دچار تجمع چربی ها شده باشد. در این روش ها معمولا از برش های کوچکی استفاده می شود و بعد از لوله ی نازکی وارد بافت چربی می شود و بعد از تخریب پیوند چربی ها تخلیه می شوند. از میان روش های لاغری موضعی می توان به لیپوماتیک، لیپوساکشن و لیپولیز اشاره نمود.

منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم