مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

با جراحی پلاستیک شکم با چربی های مقاوم خداحافظی کنید

جراحی زیبایی شکم

با جراحی پلاستیک شکم با چربی های مقاوم خداحافظی کنید

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

معمولا کسانی که برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام،  از رژیم غذایی کم کالری پیروی میکنند و فعالیت بدنی خود را افزایش می دهند، می بینند که چربی های شکمی به آسانی آب نمی شوند. دلیل این مسئله این است که چربی های شکم جزء چربی های ذخیره ای بدن هستند و عواملی نظیر ژنتیک، برخی بیماری های هورمونی و … نیز می توانند استعداد تجمع چربی در ناحیه شکم را بیشتر کنند. هر چند که از بین بردن چربی های شکمی با روش های معمول لاغری نظیر رژیم و ورزش غیر ممکن نیست، اما می تواند کار بسیار مشکلی باشد. همین مسئله موجب شده روش های دیگر برای از بین بردن این گونه چربی های موضعی مقاوم ابداع شود. یکی از روش هایی که برای  چربی شکم اثربخشی بسیاری دارد، جراحی پلاستیک شکم است.

جراحی پلاستیک شکم

جراحی پلاستیک شکم راهکاری برای کاهش چربی شکمی

این جراحی یکی از موثر ترین روش های کاهش چربی های شکمی است. در این گونه جراحی ها علاوه بر اینکه چربی های زائد شکم برداشته می شوند. به روش جراحی زیبایی شکم آبدومینوپلاستی گفته می شود. این روش نیز انواعی از قبیل آبدومینوپلاستی کامل، آبدومینوپلاستی مینی و آبدومینوپلاستی تکامل یافته دارد که پزشک متخصص با معاینه فرد مورد درمان می تواند بهترین روش را برای او انتخاب کند.

کاندیدای مناسب

کسانی که شکم های برآمده و یا افتاده باعث از بین رفتن تناسب اندام آن ها شده است می توانند این جراحی را انجام دهند. زنانی که پس از زایمان، شکم آن ها بزرگ  باقی مانده و یا کسانی که در گذشته چاقی زیادی داشته و اکنون کاهش وزن زیادی پیدا کردن اند اما چاقی ناحیه شکم و یا افتادگی آن هنوز آن ها را رنج می دهند، اصلی ترین کاندیدای انجام جراحی پلاستیک شکم هستند.

بهبود ظاهر شکم و کاهش استعداد چاقی آن با جراحی پلاستیک شکم

در این روش، بافت های چربی زائد شکم برداشته می شوند و در صورتی که پوست دچار شلی و افتادگی شده باشد، پوست اضافی نیز برداشته می شود و در برخی از جراحی ها عضلات شکم را مستحکم تر از قبل می کنند. به این ترتیب حجم شکم کم شده و ظاهری جمع و مستحکم تر از قبل پیدا می کند. یکی از مزیت های روش جراحی و سایر روش هایی که بافت های چربی موضعی را بر می دارند این است که با برداشت بافت های چربی ، از تعداد سلول های چربی موضع مورد نظر کاسته می شود و بنابراین استعداد چاقی آن موضع کاهش می یابد و در نتیجه احتمال برگشت چاقی آن  کمتر می شود.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم