مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

جهت موفقیت ترمیم مو چه مواردی را باید رعایت کنیم؟

عوامل موفقیت عمل ترمیم مو

جهت موفقیت ترمیم مو چه مواردی را باید رعایت کنیم؟

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

جهت موفقیت ترمیم مو چه مواردی را باید رعایت کنیم؟

موفقیت ترمیم مو به چه عواملی بستگی دارد؟ در ترمیم مو که جهت تغییر دادن وضعیت مو های خالی و تنک شده در سر فرد صورت می گیرد، از مو هایی استفاده می شود که هیچ تفاوتی با مو های طبیعی فرد ندارند و بسیار عادی جلوه می کنند. شما این امکان را خواهید داشت که مو های ترمیم شده خود  را به هر حالتی که علاقه مندید در آورید و در یک مهمانی زیباترین فرد حاضر در جمع باشید. از آنجایی که ترمیم مو روشی است که در آن مو های ترمیمی با هیچ نوع منبع تغذیه ای در پوست سر شخص در ارتباط نیستند، لذا توجه به عمر مفیدی که مو ها می توانند داشته باشند از اهمیت بالایی برخوردار است. موفقیت ترمیم مو به ماندگاری این روش بستگی دارد و برای گرفتن نتیجه طولانی تر و بهتر باید نکاتی رعایت گردد.

جهت موفقیت ترمیم مو چه مواردی را باید رعایت کنیم؟

همخوانی مو ها در ترمیم مو

بکارگیری زیباترین و بهترین نمونه از مو های قابل استفاده برای ترمیم که شباهت زیادی با مو های اصلی سر داوطلب ترمیم مو دارند، موجب خواهد شد تا وی چهره ای بسیار طبیعی داشته باشد و دیگران به سختی متوجه انجام ترمیم موی او شوند.

مراقب های لازم در حمام

شستشوی مو ها در هنگام حمام رفتن و مصرف شوینده های مناسب نقش پررنگی در تمیزی و زیبایی مو های  ترمیم شده دارد و از عوامل اصلی موفقیت ترمیم مو به شمار می رود. البته توجه کنید که هیچوقت زیر دوش آب داغ سر خود را نشویید چرا که به شدت باعث آسیب رسانی به پوست سر و مو هایتان خواهد شد.

خط قرمز برای اتوی مو و سشوار

پس از ترمیم مو استفاده از اتوی مو و سشوار به طور مداوم و هر روزه باید به حداقل برسد. به طور طبیعی مصرف بیش از حد این وسایل مو های طبیعی سر را از بین می برد و بالطبع بر روی مو های ترمیم شده نیز اثر سوء خواهد داشت.

رشد مو بعد از ترمیم مو

از رنگ مو دوری کنید

رنگ مو و دکلره مو ها اگر تنها سالی یکبار انجام شود آسیب بالایی به آن ها وارد نخواهد کرد اما اگر هر ماه تکرار شود مسلما میزان دوام و ماندگاری ترمیم مو را به طرز چشمگیری کاهش خواهد داد.

قبل از خواب حالت دهنده های مو را پاک کنید

اسپری مو، ژل مو، واکس مو و انواع حالت دهنده های مو نباید به مدت طولانی در طول شبانه روز روی سر باقی بمانند و حتما قبل از رفتن به رختخواب آن ها از روی مو های خود پاک کنید.

شانه زدن و مرتب نگه داشتن مو ها

مو های ترمیم شده را هر روز شانه بزنید و منظم نگه دارید تا اکسیژن رسانی به مو های اصلی و همچنین پوست سرتان صورت پذیرد. حالت های ژولیده و نامنظم مو ها موجب می شود تا شکنندگی و آسیب پذیری مو دو برابر شده و از عمر مفیدشان کاسته شود.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم