مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

خطرات و عوارض برجسته سازی لب چیست

برجسته سازی لب

خطرات و عوارض برجسته سازی لب چیست

استفاده از عمل های زیبایی یکی از بهترین گزینه هایی است که میتوان برای افزایش زیبایی مورد استفاده قرار داد چون با استفاده از روش های طبیعی معمولا نمیتوان تغییر زیادی در چهره ایجاد کرد  به همین دلیل هم هست که امروزه بسیاری از افراد ترجیح میدهند از عمل های زیبایی برای افزایش زیبایی خود استفاده کنند. بر جسته سازی لب یکی از خدماتی است که در کلینیک های زیبایی ارائه میشود به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به خطرات و عوارض برجسته سازی لب و مزایای آن بپردازیم.

 

عوارض برجسته سازی لب

روش های برجسته سازی لب

استفاده از روش های برجسته سازی لب باعث میشود تا تناسب کافی میان لب و اجزای دیگر صورت برقرار شود به همین دلیل در اکثر موارد استفاده از این روش مزایای فوق العاده ای را به دنبال خواهد داشت. یکی از مهمترین مزایای این روش ها این است که لبخند فرد بسیار جذاب تر خواهد شد به همین دلیل اعتماد به نفس تا حد زیادی افزایش خواهد یافت.

برای برجسته سازی لب روش های مختلفی وجود دارد به همین دلیل عوارض برجسته سازی لب بسیار مختلف است اما باید توجه داشته باشید که در اکثر موارد مزایای این روش ها بیشتر از معایب آن ها خواهد بود. در حال حاضر روش های تزریق ژل و چربی از پرطرفدار ترین روش ها برای افزایش حجم لب به شمار میروند اما میتوان از روش های جراحی پروتز هم برای این کار استفاده کرد.

 

عوارض برجسته سازی لب

عوارض برجسته سازی لب در روش های مختلف کاملا متفاوت خواهد بود به همین دلیل نمیتوان عارضه ی خاصی را برای همه ی روش ها بیان کرد اما به طور کلی بهتر است بدانید روش هایی که در آن از جراحی استفاده میشود ممکن است عوارض چند برابری داشته باشند اما در عوض روش های تزریق ژل و چربی در اکثر موارد مشکلی برای بیمار به وجود نخواهند آورد.

البته باید به این نکته توجه داشته باشید که تزریق ژل فقط در مواردی مجاز خواهد بود که به صورت موقت باشد چون تزریق ژل های دائمی عوارض خطرناکی را به دنبال خواهد داشت.

 

بهترین روش برای برجسته سازی لب

اگر از نظر عوارض برجسته سازی لب قرار باشد بهترین روش را انتخاب کنیم قطعا روش تزریق چربی یکی از بهترین روش ها خواهد بود چون در این روش از چربی بدن خود بیمار استفاده میشود به همین دلیل چربی های تزریق شده ایجاد حساسیت نخواهد کرد و به طور کلی در اکثر موارد افرادی که از این روش استفاده میکنند بدون هیچگونه عارضه به نتایج دلخواه دست خواهند یافت.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم