مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

خطرات و عوارض برداشتن پروتز گونه

عوارض برداشتن پروتز گونه

خطرات و عوارض برداشتن پروتز گونه

بسیاری از افراد با دیدن هنرپیشه های مورد علاقه خود تلاش می کنند تا همانند او شوند و برای این کار به انجام عمل های زیبایی روی می آورند. یکی از عمل های زیبایی که امروزه بسیار پرطرفدار شده است پروتز گونه می باشد. باید بدانید که روش های مختلفی برای برجسته کردن گونه ها وجود دارد، پروتز، تزریق ژل، تزریق چربی و … به هر حال هر کدام عوارض خاص خود را دارد. معمولا پزشکان انجام عمل پروتز گونه را یا همان برجسته سازی را برای سنین پایین تر از بیست سال و بالاتر از چهل سال انجام نمی دهند. اما جالب است بدانید که بسیاری از افراد که عمل پروتزگونه را انجام می دهند پس از مدتی از انجام این عمل پشیمان می شوند و تصمیم به برداشتن پروتز گونه دارند، اما از انجام آن واهمه دارند زیرا از خطرات و عوارضی که ممکن از بعد از برداشتن پروتز گونه با آن روبرو شوند بی خبرند. از همین رو در این مقاله ما تصمیم گرفتیم تا به بررسی خطرات و عوارض برداشتن پروتز گونه بپردازیم تا افراد با خیال راحت تری به انجام این کار بپردازند. با ما همراه باشید.

برداشتن پروتز گونه

برداشتن پروتز گونه

شاید این مسئله کمی برای شما ناباور باشد که افرادی که خود به انجام این کار دست زده اند روزی از کار خود پشیمان شوند و حاضر باشند که برای برداشتن پروتز گونه خود یک عمل جراحی را تحمل کنند. اما باید بدانید که در سطح این شهر کم نیستند آدم هایی که تصمیم به برداشتن پروتز گونه خود دارند. اما تا چه اندازه از خطرات و عوارض برداشتن پروتز گونه آگاهی دارید؟

با ما همراه باشید. بسیاری از افرادی که پس از گذشت مدتی تقاضا برای برداشتن پروتز گونه خود داشته اند باید بدانند که برای برداشتن پروتز گونه باید تحت عمل جراحی قرار بگیرند و عوارضی همچون ظاهر ناخوشایند محل برش جراحی، خونریزی و تجمع خون در زیر پوست، تشکیل کپسول دور پروتز و سفتی غیر معمول آن، عوارضی که از بیهوشی به آن دچار می شوید، تغییر رنگ و التهاب پوستی، کبودی وسیع و زمان زیاد برای از بین رفتن آن، غیر قرینگی بین دو سمت صورت.
همانگونه که شنیدن در رابطه با این عوارض حال آدم را دگرگون می کند اتفاق افتادن آن برای بیماران نیز دردناک است از همین رو پزشکان توصیه می کنند که انجام پروتز گونه خودداری کنید و یا در صورتی که اقدام به انجام آن کردید قصد برداشتن پروتز گونه را نداشته باشید زیرا عواقب سختی را متحمل خواهید شد.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم