مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

خطرات و عوارض تزریق چربی در ژل چیست

خطرات و عوارض تزریق چربی در ژل چیست

تزریق ژل به صورت در حال حاضر طرفداران بسیاری زیادی پیدا کرده است چون در اکثر موارد افرادی که از این روش استفاده میکنند دچار عارضه ی خاصی نخواهند شد و میتوانند به ظاهری کاملا طبیعی دست پیدا کنند. این روش در حال حاضر کاربرد های زیادی دارد به همین دلیل بسیاری از متخصصان برای رفع نواقصی که در چهره ی بیماران وجود دارد از این روش استفاده میکنند به همین دلیل در ادامه به عوارض تزریق ژل در ژل خواهیم پرداخت تا بتوانید انتخابی بهتر داشته باشید.

 

عوارض تزریق ژل در صورت

کاربرد های تزریق ژل به صورت

تزریق ژل از روش های غیر تهاجمی برای افزایش حجم صورت به شمار میرود که بسیاری از افراد برای رفع لاغری صورت از آن استفاده میکنند. استفاده از این روش باعث میشود تا تناسب میان قسمت های مختلف صورت برقرار شود و فرد شاهد افزایش زیبایی خود باشد اما بهتر است بدانید علاوه بر این برای رفع چین و چروک های صورت هم از این روش استفاده خواهد شد.

به دلیل اینکه عوارض تزریق ژل در صورت  نسبت به روش های دیگر مانند تزریق ژل کمتر خواهد بود در اکثر موارد بیماران ترجیح میدهند از این روش استفاده کنند. البته هزینه ی این روش نسبت به روش های دیگر کمی بیشتر است و زمان بر تر خواهد بود اما به علت مزایای فوق العاده ای که دارد قطعا یکی از بهترین انتخاب ها برای افزایش زیبایی و جوانسازی صورت خواهد بود.

 

عوارض تزریق ژل در صورت

عوارض تزریق ژل در صورت بیشتر در مواردی مشاهده خواهد شد که فرد برای استفاده از این روش به مراکز غیر معتبر یا متخصصان بی تجربه مراجعه کند چون میتوان با اطمینان گفت که این روش یکی از ایمن ترین روش ها برای جوانسازی پوست و افزایش زیبایی است.

البته باید توجه داشته باشید که این روش قطعا عوارض موقت به دنبال خواهد داشت که از میان آن باید به تورم، کبودی و ناهمواری ژل در زیر پوست اشاره کرد که بعد از مدت زمانی بسیار کوتاه برطرف خواهد شد.

 

ماندگاری تزریق ژل

بهتر است بدانید علاوه بر این که عوارض تزریق ژل در صورت نسبت به روش های دیگر کمتر است از لحاظ ماندگاری هم این روش نسبت به روش های دیگر مزیت دارد به طوری که در اکثر موارد افرادی که از این روش استفاده میکنند میتوانند تا یک سال شاهد باقی ماندن نتایجی که به وجود آمده باشند که با تزریق های مجدد این زمان افزایش پیدا خواهد کرد.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم