مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

خطرات و عوارض سانترال لب چیست

سانترال لب

خطرات و عوارض سانترال لب چیست

امروزه بسیاری از خانم ها برای افزایش زیبایی خود از عمل های زیبایی استفاده میکنند چون با استفاده از روش های مختلفی که امروزه به وجود آمده میتواند در اکثر موارد بدون هیچگونه عارضه به نتیجه رسید. سانترال لب یکی از روش هایی است که در سالهای اخیر متقاضیان زیادی پیدا کرده است و بسیاری از افراد برای رفع افتادگی لب از آن استفاده میکنند به همین دلیل لازم است تمامی بیماران از خطرات احتمالی و عوارض سانترال لب اطلاع داشته باشند تا بتوانند از میان روش های مختلف انتخابی مناسب داشته باشند.

 

عوارض سانترال لب

عمل زیبایی سانترال لب

عمل زیبایی سانترال لب به علت مزایای فوق العاده ای که دارد امروزه متقاضیان زیادی پیدا کرده است و افراد زیادی برای استفاده از آن به کلینیک های زیبایی مراجعه میکنند. در این روش متخصصان با استفاده از ترفند هایی که وجود دارد به کاهش فاصله ی میان بینی و لب بالایی میپردازند که این کار باعث میشود دندان های پیش بالایی نمایان شود و فرد ظاهر جذاب تری داشته باشد.

در عمل سانترال متخصصان برش هایی عمودی در ناحیه ی بین لب و بینی ایجاد میکنند و با استفاده از این برش ها پوست اضافی ناحیه ی فوقانی لب را خارج مینمایند که این کار باعث بهتر شدن ظاهر لب ها میشود. معمولا عوارض سانترال لب بسیار سطحی است و بعد از مدت چند روز از بین میرود اما به هر حال به علت اینکه در این عمل از جراحی استفاده میشود ممکن است در برخی موارد شاهد مشکلاتی باشیم.

 

عوارض سانترال لب

همانطور که اشاره کردیم عوارض سانترال لب معمولا موقتی است و بعد از چند روز به راحتی از بین میرود. که از میان عوارض موقت آن میتوان به کبودی، تورم، قرمزی، خارش و سوزش اشاره کرد که در این موارد لازم نیست فرد به پزشک مراجعه کنند.

اما علاوه بر این ها باید توجه داشته باشید که احتمال خونریزی و عفونت هم در عمل سانترال لب وجود دارد و ممکن است برخی افراد شاهد آن باشند. علاوه بر این آسیب به اعصاب صورت، قابل رویت بودن جای بخیه و برش ها و نا متقارن بودن نیمه ی چپ و راست لب هم از عوارضی است که ممکن است در برخی موارد شاهد آن باشیم.

 

مراقبت های بعد از عمل

برای اینکه عوارض سانترال لب کاهش پیدا کند باید به مراقبت های بعد از عمل توجه داشته باشید. بهتر است بدانید تا دو هفته بعد از لیفت یا سانترال لب مصرف الکل و سیگار ممنوع میباشد. علاوه بر این باید تا چند روز برای کاهش تورم و التهابات از کمپرس یخ استفاده کنید و به مصرف منظم داروهایی که تجویز شده نیز اهمیت زیادی دهید.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم