مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

خطرات و عوارض قرص تقویت ریش و سبیل

قرص تقویت ریش

خطرات و عوارض قرص تقویت ریش و سبیل

بسیاری از آقایان سعی میکنند تا با استفاده از هر روشی که وجود دارد به افزایش رشد ریش و سبیل خود بپردازند به همین دلیل در بسیاری از موارد مشاهده میشود که فرد برای رفع کچلی موهای صورت از قرص های غیر مجاز و غیر استاندارد استفاده میکند که همین باعث میشود دچار عوارض خطرناک شود به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به این روش ها بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا با خطرات و عوارض قرص تقویت ریش و سبیل بیشتر آشنا شوید.

قرص تقویت ریش و سبیل

قرص تقویت ریش و سبیل

در حال حاضر به علت اینکه بسیاری از آقایان به دنبال روش های موثر و آسان برای افزایش رشد موهای صورت هستند محصولات و داروهای زیادی به وجود آمده است که ادعا میشود نتایج فوق العاده ای دارند و استفاده از آن باعث میشود در کمترین زمان ممکن موهای صورت رشد کنند اما متاسفانه ادعاهایی که پشت بسیاری از این روش ها وجود دارد در اکثر موارد هیچ صحتی ندارد و حتی مشکل ساز خواهد شد.

عوارض قرص تقویت ریش و سبیل در همه ی داروها یکسان نخواهد بود و ممکن است برخی از آن ها هم هیچگونه عارضه ای نداشته باشند اما میتوان به جرات گفت که قرص های تقویت ریش در صورتی که توسط پزشک پوست و مو تجویز نشود در اکثر موارد هیچ نتیجه ی خاصی به دنبال نخواهد داشت چون نهایتا در آنها برخی از ویتامین هایی وجود دارد که میتوان با مصرف غذاها هم آن ها را دریافت کرد.

 

عوارض قرص تقویت ریش و سبیل

همانطور که اشاره کردیم عوارض قرص تقویت ریش و سبیل در مورد همه ی داروها صحیح نخواهد بود اما بهتر است بدانید طبق پژوهش ها درصد قابل توجهی از داروهای تقویت مو و ریش باعث تغییر تعادل هورمون ها در بدن میشوند که همین میتواند مشکلات زیادی برای فرد به وجود آورد که از میان آنها میتوان به سردرد، سرگیجه، حساسیت های پوستی، پرمویی بدن و … اشاره نمود.

 

قرص ال دی برای تقویت موی صورت

در رابطه با عوارض قرص تقویت ریش و سبیل  باید به این نکته هم اشاره کنیم که برخی از آنها ممکن است عارضه ی خاصی نداشته باشند اما به علت اینکه نتیجه بخش نیستند بهتر است از آن ها استفاده نکنید. قرص ال دی از قرص هایی است که برخی از افراد آن را پودر میکنند و به صورت ماسک بر روی صورتشان قرار میدهند که متاسفانه هیچ تاثیری به دنبال ندارد و کار کاملا بیهوده ای است.

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم