مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

دارو

داروهای جوانسازی پوست

دارو

دارو

امروزه استفاده از داروهای مختلف گیاهی و شیمیایی در درمان طولانی مدت بسایری از بیماری ها نظیر بیماری های پوستی و دیگر بیماری ها استفاده دارد.

لذا شما میتوانید پس از مراجعه به پزشکان متخص کلینیک فوق تخصصی زیبایی و کاشت مو ایران نگین و انجام معاینات اولیه جهت درمان خود از داروهای مختلف تجویز شده استفاده نمایید.

دارو

پوست ما احتیاج به مراقبت و نیز توجه دارد تا جوان تر بماند. جوانسازی پوست کار راحتی نیست و احتیاج به دانش و تجربه کافی برای جلوگیری از پیری پوست نیاز می باشد.

از روش های متداول جوانسازی پوست صورت

 • بوتاکس
 • فیلرهای بافت نرم
 • با استفاده از لایه بردارهای شیمیایی
 • لایه برداری مکانیکی پوست (میکرودرماسیون)
 • میکرونیدلینگ
 • لیزر درمانی
 • استفاده از داروهای تجویز شده توسط پزشک متخصص
 • کرم های مخصوص جوانسازی پوست مثل کرم های ضد چروک

یکی از دارو های تاثیر گذار در زیبای و جوان سازی پوست، قرص ایمدین می باشد. قرص ایمدین یک مکمل غذایی و شیوه ی نو در مراقبت و نگهداری از پوست می باشد. خاصیت ضد چین و چرک قرص imedeen باعث طراوت و شادابی پوست نیز می گردد. در حال حاضر در جامعه پر از داروهای مختلف برای رفع چین و چروک و زیبا سازی و جوان سازی پوست اما باید توجه داشت هر کدام از داروها برای درمان عارضه های مختلف پوستی کاربرد دارد و استفاده از سرخورد از این قرص ها منجر به آسیب و عوارض ها می گردد. در کلینیک نگین ایران نوین با انجام معاینات توسط پزشکان متخصص پوست و همچنین آزمایشات مختلف بهترین داروها و مکمل های پوستی را معرفی می گردد.

استفاده از قرص های ایمدین مناسب استفاده در هر سن نمی باشد، حتما قبل از درمان هر گونه کرم و داروهای زیباسازی و جوانسازی پوست از یک پزشک متخصص پوست مشاوره بگیرید تا از عوارض های خطرناک ناشی از مصرف مکمل ها و داروها در امان باشید

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

  درباره ما

  عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

  callmegif
  فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم