مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

درباره بالا کشیدن گوشه چشم بیشتر بدانید

عوارض بالا کشیدن گوشه چشم

درباره بالا کشیدن گوشه چشم بیشتر بدانید

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

برای افزایش زیبایی امروزه عمل های زیبایی زیادی وجود دارند اما شاید هیچکدام از این عمل ها به اندازه ی عمل لیفت چشم ایمن و تاثیر گذار نباشد. استفاده از این روش های مختلف لیفت چشم میتواند نتایج فوق العاده ای به دنبال داشته باشد به همین دلیل افرادی که در قسمت اطراف چشم و پلک ها شاهد مشکلات مختلف هستند بهتر است حتما از آن استفاده کنند. در ادامه به معرفی روش های برای بالا کشیدن گوشه چشم خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

 

بالا کشیدن گوشه چشم

روش های بالا کشیدن گوشه چشم

گرد بودن چشم ها معمولا در بسیاری از موارد باعث کاهش زیبایی انسان خواهد شد به همین دلیل افرادی که چشم هایشان بیشتر از حد عادی گرد است باید با استفاده از روش هایی که وجود دارد به رفع این مشکل بپردازند. برای این که چشم ها حالت زیبا تری پیدا کنند باید بالا کشیدن گوشه چشم با جراحی پرداخت چون روش موثر دیگری برای اینکار وجود ندارد.

متخصصان زیبایی برای بالا کشیدن گوشه چشم معمولا برش هایی در اطراف چشم ایجاد میکنند و به وسیله ی این برش ها به اصلاح بافت ها و عضلات نقاط اطراف چشم میپردازند. البته علاوه بر این ممکن است در برخی موارد ممکن است برای افزایش زیبایی چشم از عمل لیفت ابرو استفاده شود چون این کار هم باعث افزایش زیبایی چشم و افزایش تناسب آن با سایر اجزای صورت خواهد شد.

 

مزایای بالا کشیدن گوشه چشم

بالا کشیدن گوشه چشم تاثیر زیادی در زیبایی خواهد داشت چون این کار باعث ایجاد تناسب میان اجزای مختلف چهره خواهد شد. البته این در صورتی خواهد بود که بیمار به دنبال نتایج غیر طبیعی نباشد. علاوه بر این با انجام عمل های جراحی چشم چروک های اطراف چشم ها هم برطرف خواهد شد و میتوان با انجام این عمل به جوانسازی چشم ها هم پرداخت که نتایج آن بهتر از لیزر و روش های این چنینی خواهد بود.

 

عوارض بالا کشیدن گوشه چشم

بالا کشیدن گوشه چشم خطرناک نخواهد بود به همین دلیل میتوان بدون نگرانی از عوارض احتمالی به استفاده از آن پرداخت. اما به هر حال به علت اینکه در این روش از جراحی استفاده میشود مانند سایر عمل های احتمال عوارضی مانند خونریزی، عفونت، باقی ماندن جای بخیه و زخم ها بود که با مراجعه به متخصصان با تجربه و مراکز معتبر میتوان تا حد زیادی از بروز این عوارض جلوگیری به عمل آورد.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم