مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

درباره عمل جراحی لیفت شقیقه بیشتر بدانید

جراحی شقیقه

درباره عمل جراحی لیفت شقیقه بیشتر بدانید

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

سالها قبل به دلیل اینکه باورهای غلطی در مورد عمل های جراحی زیبایی وجود داشته است بسیاری از بیماران ترجیح میدهند برای افزایش زیبایی خود از روش هایی استفاده کنند که در آن جراحی وجود نداشته باشد اما بهتر است بدانید در حال حاضر همه چیز تا حد زیادی تغییر کرده است به طوری که اکثر افراد ترجیح میدهند برای افزایش سریع زیبایی خود عمل های زیبایی را امتحان کنند. جراحی لیفت شقیقه یکی از عمل های زیبایی است که امروزه محبوبیت زیادی پیدا کرده است به همین دلیل در این مطلب به آن خواهیم پرداخت.

 

جراحی لیفت شقیقه

عمل جراحی لیفت شقیقه

در میان روش های مختلفی که برای افزایش زیبایی ابرو وجود دارد میتوان گفت جراحی لیفت شقیقه از بهترین روش هاست چون در صورتی که توسط متخصصان با تجربه انجام شود تاثیر زیادی در زیبایی خواهد داشت به طوری که در اکثر موارد فرد از نتایج که بدست می آید شگفت زده خواهد شد. همین باعث شده تا در حال حاضر بسیاری از افراد ترجیح دهند از این روش برای افزایش زیبایی خود استفاده کنند.

البته این روش برای همه ی افراد مناسب نخواهد بود به همین دلیل قبل از اینکه برای استفاده از این روش آماده شوید بهتر است به متخصصان زیبایی مراجعه کنید تا شرایطی که دارید مورد بررسی قرار گیرد. بهتر است بدانید در برخی موارد میتوان به جز روش جراحی لیفت شقیقه، با استفاده از روش های غیر جراحی هم به نتایج قابل توجهی دست پیدا کرد.

 

مراحل جراحی لیفت شقیقه

برای انجام جراحی لیفت شقیقه متخصصان در مرحله ی اول یک برش نسبتا عریض در نزدیکی خط رویش موها ایجاد خواهند کرد. این کار باعث میشود تا جای زخم و بخیه به راحتی قابل رویت نباشد و با این کار جلوی کاهش زیبایی گرفته خواهد شد.

بعد از ایجاد برش بافت های زیر ناحیه ی پیشانی کشیده میشوند و متخصصان به ترمیم بافت ها و حذف برخی از آن ها میپردازند که این کار باعث میشود تا ابروها به سمت بالا کشیدن شوند و علاوه بر این چروک هایی که در پیشانی وجود دارد هم حذف گردد. بهتر است بدانید در این روش میتوان از بی حسی موضعی هم در برخی موارد به جای بیهوشی استفاده کرد.

 

مزایای جراحی لیفت شقیقه

یکی از مهمترین مزایای جراحی لیفت شقیقه این است که با استفاده از این روش میتوان تغییرات قابل توجهی در چهره ایجاد کرد که همین باعث میشود در اکثر موارد بیمار رضایت کافی از چهره ی جدید خود داشته باشد. علاوه بر این در این روش به علت اینکه بخیه ها در نزدیکی خط رویش مو ایجاد میشود قابل رویت نخواهند بود و باعث کاهش زیبایی بیمار نمیشوند.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

    درباره ما

    عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

    callmegif
    فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم